top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 10: Błaganie o ratunek

W 10. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Oliver ucieka z domu, ale wkrótce zostaje porwany. Porywacze żądają, aby Leona zapłaciła okup; David jest zazdrosny o Gaela. Emisja 31 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 10:


Gael wyznaje Leonie, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wróciła do niego do pracy, ponieważ przypomina mu kobietę z jego przeszłości. Leona wyznaje Davidowi, że jest zdezorientowana tym, co powiedział jej Gael, on prosi ją, aby nie wierzyła jego słowom. Gael konfrontuje się z ojcem i zapewnia go, że chce, aby Leona wróciła do firmy.


Columba daje Gaelowi liścik, w której Oliver informuje, że jeśli Leona nie wróci, nigdy więcej go nie zobaczą. Lola zgadza się spotkać z mężczyzną, który kupuje jej erotyczne treści. Leona odbiera telefon z prośbą o dużą sumę pieniędzy w zamian za wolność Olivera. Gael błaga Leonę, aby uratowała jego syna. Josefa powstrzymuje Columbę przed poruszaniem tematu córki Gaela i Mareny.
Leona przybywa, aby zapłacić okup za Olivera.


Emisja w piątek 31 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3446 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page