top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 7: Potwór żywiący się strachem

W 7. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Ramses niespodziewanie przybywa do domu Leony i mówi jej, że jej życie jest w jego rękach; Leona nie może opanować swojego strachu przed zdemaskowaniem. Emisja 28 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 7:


Leona jest gotowa zadać Ramsésowi jak najwięcej bólu w ramach zemsty za zabicie jej rodziny. Ana Julia pyta matkę, czy nie jest już zakochana w Calixto, gdyż już dawno nie widziała ich razem. Ramsés zaskakuje Leonę w jej domu i zapewnia ją, że wie o niej wszystko.


Ramsés zauważa zdenerwowanie Leony, zastrasza ją i zapewnia, że ​​jeśli odmówi jej lojalności, czeka ją piekło. Leona mówi Davidowi, że Ramsés może już wiedzieć, kim ona jest, ten prosi ją, aby zachowała ostrożność.
Columba próbuje upokorzyć Leonę, ta jednak się broni.


Emisja we wtorek 28 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3400 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page