top of page

Novelas+ w Polsat Box i Orange

Emitujący telenowele kanał telewizyjny Novelas+ znacznie poszerza swój zasięg. Stacja dołączyła dziś do oferty Orange, a od 10 grudnia będzie dostępna równie dla abonentów platformy Polsat Box (Cyfrowy Polsat).

Emitujący latynoamerykańskie i tureckie telenowele kanał telewizyjny Novelas+ znacznie poszerza zasięg. Od poniedziałku, 6 grudnia kanał dostępny jest w ofercie telewizyjnej operatora Orange, a już od 10 grudnia trafi do największej w Polsce platformy satelitarnej Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat) Stacja dotychczas dostępna była wyłącznie w ofercie Canal+, serwisu Canal+ Online oraz sieci kablowej INEA i kilkunastu mniejszych operatorach kablowych.Dla abonentów oferty telewizyjnej Orange kanał Novelas+ dostępny jest na pozycji 249 listy operatora. W ofercie Polsat Box będzie dostępny od 10 grudnia, gdzie trafi na pozycję 439. Przez pierwszy miesiąc Novelas+ będzie dostępna dla wszystkich abonentów Polsat Box. Od dnia 15 stycznia 2022 roku tylko dla abonentów posiadających co najmniej pakiet L.


Novelas+ to nowy kanał w całości poświęcony latynoamerykańskim i tureckim telenowelom, nadający niesamowite historie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Seriale o przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również i metafizycznych. Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące historie. Novelas+ to rocznie ponad 1000 godzin nowych odcinków seriali pokazywanych premierowo w Polsce. Kanał dostępny jest dla abonentów platformy CANAL+ już od podstawowego pakietu, a wszystkie seriale można oglądać również w seriwisie CANAL+ online.

7476 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 Comments


Roksana Pietranis
Roksana Pietranis
Nov 29, 2023

Czy będzie dostępny kanał w play

Like

Fajnie że coraz więcej operatorów ma ten program dostępny ;).Czy będzie dostępny również w UPC ?

Like

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page