top of page

"Pierwsza Dama" od 2 stycznia w Red Carpet TV

Red Carpet TV zaprasza na telewizyjną premierę kolumbijskiej telenoweli "Pierwsza Dama" (oryg. Primera dama), którą do tej pory mogli oglądać jedynie użytkownicy platformy Red GO. W rolach głównych Carina Cruz i Christian Meier, czyli niezapomniany Gustavo z kultowej "Luz Marii". Tego nie można przegapić!

Paloma jest młodą dziewczyną z prowincji z głową pełną marzeń, ale także wielkimi aspiracjami. Marzy o wystawnym życiu, jednak skromna pensja kelnerki nigdy jej tego nie da. Wyjeżdża do Bogoty i wyznacza sobie cel: usidlenie Leonarda Santandera, przyszłego prezydenta Kolumbii. Paloma nie pragnie nikogo krzywdzić, jednak ambicje i władza zmieniają każdego. Przeżyje wielkie rozczarowanie, gdy zrozumie, że życie stanie się łatwiejsze, gdy osiągnie swój cel.Głośna produkcja z Cariną Cruz ("Dziedzictwo Del Monte") i Christianem Meierem ("Luz Maria") w rolach głównych to obowiązkowa produkcja dla fanów głównych bohaterek telenowel w stylu "Rubi" i "Teresy". Czy tym razem ambicja wygra z chciwością?


Pilotażowy odcinek na antenie Red Carpet TV już w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 16:40. Regularna emisja od 2 stycznia w paśmie o godz. 18:40. Odcinki telenoweli "Pierwsza Dama" dostępne również online w ofercie platformy Red GO.1484 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page