top of page

Pierwsze zdjęcia z planu nowej "Pauliny"

W stolicy Meksyku ruszyły zdjęcia do nowego remaku hitowej "Pauliny" (oryg. La Usurpadora). W rolach głównych Sandra Echeverría ("Marina"), Andrés Palacios ("Zakazana namiętność") i Arap Bethke ("Przeznaczenie Evy").


Meksykańska aktorka Sandra Echeverría będzie protagonistką remaku słynnej "Pauliny" (oryg. La usurpadora). Wcieli się w rolę, która w 1998 roku na szczyty sławy wyniosła Gabrielę Spanic. Aktorka szczerze przyznała, że nie pamięta legendarnego pierwowzoru z którym przyjdzie jej się zmierzyć.


Na początku nagrań, które ruszyły kilka dni temu, Echeverría oświadczyła, że lepiej nie pamietać szczegółów oryginalnej historii. "Nie pamiętam "Uzurpatorki", byłam wtedy bardzo młoda. Kojarze ją i zgadzam się z tym, że to była piękna, hitowa produkcja, ale już nie pamiętam za dobrze tej historii. Może to lepiej, bo będzie to moja wersja. Nie będę naśladować nikogo" - wyznała aktorka.


Sandra, która nie dawno dała się poznać jako wokalistka muzyki z gatunku ranchero, podkresliła, że chce stworzyć wersję postaci całkowicie różnej od interpretacji Spanic zrealizowanej w latach dziewięćdzisiątych. Aby osiągnąć cel wspiera się pomocą gwiazdorskiej obsady i doskonałego reżysera. "Nie próbuję porównywać się z Gaby Spanic, próbuję tylko stworzyć swoją wersję" - powiedziała mediom.


Innymi aktorami, którzy zmierzą się z legendarnymi bohaterami "Uzurpatorki" są Andrés Palacios i Arap Bethke, którzy wcielą się w nowe wersje postaci granych odpowiednio przez Fernando Colungę i Juana Pablo Gamboę.

Palacios, który brał ostatnio udział w takich telenowelach jak "Tenías que ser tú" i "Las Amazonas", zdradził, ze nowa produkcja będzie bardzo róznić się od poprzedniej, głównie z powodu narracji filmowej, która zostanie poruszona przy tej okazji, oraz technologii użytej do jej nagrania; "To będzie całkowicie inne" - przyznał aktor.


Podczas prezentacji, która odbyła się w instalacjach Televisy San Ángel, przedstawiono również resztę obsady aktorskiej, którą uzupełniają takie nazwiska jak, Germán Bracco, Queta Lavat, Daniela Schmidt, Montserrat Marañón, Macarena Oz, Ana Bertha Espin, Juan Carlos Barreto i Verónica Terán.


Główni aktorzy telenoweli w towarzystwie producentki Carmen Armendáriz (druga od lewej) / fot. Televisa

Producentka Carmen Armendáriz wyznała, że jest dumna z projektu pod każdym względem, w tym scenografii, która zostanie wykorzystana do zaprezentowania pałacu prezydenckiego, w którym będzie toczyć się większość akcji telenoweli. "Jest jednym z najlepszych obiektów, które zostały tutaj zbudowane" - dodała.


Nowa wersja "La usurpadora" będzie częścią zapowiadanego projektu "Fábrica de sueños", na który złożą się adaptacje kilkunastu najsłynniejszych telenowel w historii Televisy.


Poniżej pierwszy zwiastun telenoweli:89 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page