top of page

"Płomienie pożądania" od 27 czerwca w Novelas+

Novelas+ zaprasza na nową turecką produkcję pt. "Płomienie pożądania" (oryg. Hayat Şarkisi), którą będzie można oglądać od 27 czerwca w paśmie zbliżającego się do wielkiego finału "Okrutnego miasta". W rolach głównych Burcu Bircik i Birkan Sokullu.

W tej historii poznajmy dwóch przyjaciół, Saliha i Bayrama, którzy przez jakiś czas są wręcz nierozłączni. Później ich drogi nieco się rozchodzą, ale zanim rozejdą się całkowicie, zdążą obiecać sobie, że w przyszłości ożenią ze sobą swoje dzieci. Mijają lata, każdy z nich ma teraz własne życie, ale żaden nie zapomniał o obietnicy, jaką kiedyś sobie złożyli i postanawiają zrealizować swoje plany. Ale czy kiedy ich dzieci są już dorosłe i mają własne pomysły na życie, ta sztuka im się uda? Hülya (Burcu Bircik) wprawdzie od dziecka marzyła o tym, żeby wyjść za Kerima (Birkan Sokullu) i jest gotowa na wszystko, żeby stworzyć z nim rodzinę, ale plany Kerima nie przewidują „małżeństwa z rozsądku”. Jak daleko posunie się Hülya, żeby dopiąć swego? Czy dziecięce zauroczenie może przerodzić się w prawdziwą miłość? I wreszcie, czy ta miłość ma szansę zostać odwzajemniona? Na te wszystkie pytania szukajcie odpowiedzi w tej pełnej dramatów i intryg, ale także i miłości oraz humoru historii.


W 186. odcinkowym serialu z 2016 roku główne role zagrali Burcu Bircik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu i inni. Scenariusz tej dobrze przyjętej przez widzów produkcji był adptacją koreańskiej telenoweli.


Pierwszy odcinek "Płomieni pożądania" na antenie Novelas+ już 27 czerwca o godz. 15:55 (19:25). Szczegóły ramówki telewizji Novelas+ dostępne na specjalnie dedykowanej podstronie www.telenovela.pl/novelas


Zwiastun:


13 658 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page