top of page

"Przeklęta" od 11 lipca w TV4

Jedna z najbardziej oczekiwanych telenowel Televisy ostatnich lat od lipca na antenie Czwórki.


Telenowela "Mi adorable maldición" powstała w 2017 roku pod ręką samego Ignacia Sady Madero, producenta takich tytułów jak "Ukryta miłość", czy "Światło twoich oczu". Produkcja jest kolejną adaptacją słynnego, kolumbijskiego scenariusza "Lola Calamidades". Na podstawie tego schematu powstała również inna produkcja emitowana w Polsce, czyli "Odmienić los". Główne role w meksykańskiej adaptacji zagrali młodziutka Renata Notni i przystojny Pablo Lyle. W jednej z głównych ról wystąpiła również nasza rodaczka, dawno niewidziana na polskich ekranach Maya Mishalska.


Telenowela "Przeklęta" opowiada historię burzliwego życia pieknej Aurory, której matka zmarła podczas porodu. Miejscowa akuszerka dopatrzyła się w tym klątwy, która ma krążyć nad dziewczynką. Wieść szybko rozchodzi się po miasteczku, a młodziutka Aurora zostaje uznana przez miejscowych za przeklętą. Po smierci ojca dziewczynka musi uciekać do stolicy, gdzie zamieszkuje w domu swojej despotycznej ciotki. Tam dorasta i spotyka swoją wielką miłość, przystojnego Rodrigo, z którym przyjaźniła się w dzieciństwie...


"Przeklęta" ("Mi adorable maldición") na polskich ekranach już od 11 lipca. Telenowela będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w TV4.

235 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page