top of page

"Rubí" – Odcinek 11: Rubí zaczyna uwodzić Héctora

W 11. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí prosi Héctora o przyjęcie jej do pracy. Chce mu oddać pieniądze, które zapłacił za pobyt Refugio w szpitalu. Alejandro wyjeżdża na kongres medyczny. Emisja 18 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 11:


Rubí prosi, by Héctor przyjął ją do pracy. Chce w ten sposób oddać pieniądze, które mężczyzna zapłacił za pobyt Refugio w szpitalu. Za namową narzeczonej Héctor przystaje na propozycję dziewczyny. Alejandro wyjeżdża na kongres medyczny do Cancún. Maribel bardzo chciałaby, żeby jej przyjaciółka i Alejandro znów byli parą. Tymczasem Pancha jest coraz bardziej podejrzliwa wobec Rubí.


Cristina umawia się z Cayetanem. Rubí nie może zrozumieć, jak jej siostra może zadawać się z szoferem. Refugio ma nadzieję, że pracując, jej młodsza córka dojrzeje i nabierze pokory. Paco ma nadzieję, że po zerwaniu z Alejandrem Rubí da mu drugą szansę. Saul żąda, by Lorena udowodniła, że naprawdę darzy go uczuciem. Paco przychodzi do pracy z podbitym okiem.
Rubí zaczyna uwodzić narzeczonego przyjaciółki.


Emisja w czwartek 18 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
308 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page