top of page

"Rubí" – Odcinek 12: Wspólne zakupy

W 12. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí zabiera Héctora na długie zakupy, co powoduje, że mężczyzna musi w końcu odwołać spotkanie z Maribel. Emisja 19 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 12:


Kiedy Refugio dowiaduje się, że Rubí pracuje u Héctora, jest bardzo zaskoczona. Paco otrzymuje w pracy pierwsze ważne zadanie. Cristina zaczyna podobać się Marcowi. Kiedy mężczyzna odwiedza Refugio, w domu zjawia się także Cayetano. Cristina spędza z nim bardzo miły wieczór. Maribel i Héctor zapraszają Howarda do meksykańskiej restauracji. Rubí grozi Cayetanowi, że jeśli nie przestanie spotykać się z jej siostrą, straci posadę kierowcy Maribel.


Héctor nie chce mieć żadnych finansowych powiązań z Arturem. Dochodzi do sprzeczki obu mężczyzn. Alejandro spotyka się w Cancún z siostrą. Saul staje się coraz bardziej bezczelny, jednak Lorenie nadal bardzo na nim zależy. Maribel zwierza się przyjaciółce ze swojej pierwszej kłótni z narzeczonym. Rubí zabiera Héctora na długie zakupy, co powoduje, że mężczyzna musi w końcu odwołać spotkanie z Maribel.

Emisja w piątek 19 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
642 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page