top of page

"Rubí" – Odcinek 14: Podejrzenia Ingrid

W 14. odcinku telenoweli "Rubi": Ingrid zaczyna podejrzewać, że Rubí chce zabrać Maribel narzeczonego. Rubí niszczy stojące na biurku Héctora zdjęcie Maribel. Emisja 23 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 14:


Lilia prosi Genara, żeby powiedzieli Luisowi całą prawdę. Genaro boi się jednak, że w ten sposób straciłby syna. Luis informuje Alejandra, że zależy mu na jego siostrze, Sofii. Dziewczyna przedstawia Luisa rodzicom. Cristina mówi Cayetanowi, że nie przeszkadza jej to, że mężczyzna jest szoferem. Genaro spotyka się z Alejandrem i resztą rodziny.


Bermudez daje Virginii projekt protezy wykonany przez Alejandra. Podaje się jednak za autora owej pracy i oczekuje wynagrodzenia. Wkrótce kobieta jest świadkiem rozmowy Carla i Ignacia, którzy dyskutują o tym, że Bermudez bezprawnie podał się za autora projektu Alejandra. Ingrid zaczyna podejrzewać, że Rubí chce zabrać Maribel narzeczonego.
Pietrasancie bardzo podobają się pomysły Luisa. Rubí niszczy stojące na biurku Héctora zdjęcie Maribel.


Emisja we wtorek 23 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
522 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page