top of page

"Rubí" – Odcinek 15: Obawy

W 15. odcinku telenoweli "Rubi": Pancha martwi się, czy Rubí nie skrzywdzi jej podopiecznej. Dolores także nie ufa Rubí. Emisja 24 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 15:


Rubi pilnie uczy się na uniwersytecie i pracuje w firmie Genara razem z Hectorem. Genaro poleca Luisowi wrócić do Meksyku. Alejandro traci pracę w szpitalu z powodu intrygi doktora Bermudeza. Opowiada o swojej sytuacji niedawno poznanej Victorii.


Genaro postanawia zabrać Lilię z dziećmi na wakacje. Pancha jest niezadowolona, że Maribel przyjaźni się z Rubi. Dolores także nie ufa tej ostatniej. Ta wciąż interesuje się Hectorem.

Emisja w środę 24 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
850 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page