top of page

"Rubí" – Odcinek 16: Pomiędzy miłością a ambicją

W 16. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí namawia Héctora do wspólnego pójścia na zakupy. Mężczyzna ofiarowuje Rubí biżuterię. Emisja 25 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 16:


Rubi namawia Hectora na wspólne zakupy. Dziewczyna podbija jego serce. Rubi otrzymuje od niego biżuterię. Tymczasem ojciec Maribel nabiera zaufania do Hectora. Alejandro cierpi z powodu zerwania i tęskni za Rubi.


Sofia martwi się wyjazdem Luisa. Saul zostawia Lorenę, która nie godzi się na łóżkowe amory. Carla, matka Alejandra, zaczyna mieć poważne kłopoty z pamięcią. Alejandro odzyskuje pracę w szpitalu.

Emisja w czwartek 25 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
604 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page