top of page

"Rubí" – Odcinek 19: Rubí uwodzi Héctora

W 19. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí udaje, że jest zakochana w Héctorze. Maribel dowiaduje się, że ślub został odwołany. Emisja 30 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 19:


Rubi nadal uwodzi Hectora. Maribel informuje Artura, że Cayetano spotyka się z Cristiną, siostrą Rubi. Mężczyzna jest oburzony. Po wyprowadzeniu się Maribel, ma zamiar zwolnić szofera. Luis dzwoni do Sofii. Cayetano myśli, że Cristina bardziej zainteresowana jest Markiem niż nim. Razem z Alejandrem upijają się z rozpaczy. Rubí udaje, że jest bardzo zakochana w Héctorze. Zarazem jednak mówi mu, że nie mogą być ze sobą, ponieważ ona nie chce skrzywdzić Maribel.


Bermudez jest bardzo miły dla Alejandra, pokazuje mężczyźnie jego przyszły gabinet. W tajemnicy jednak szykuje razem z Garduniem podstęp, przy pomocy którego ma nadzieję zniszczyć młodego lekarza. Cayetano odwołuje spotkanie z Cristiną. Rubí mówi Genarowi, że nie może już u niego pracować, ponieważ jej matka jest bardzo chora. Genaro zastanawia się, czy dziewczyna wie coś o jego podwójnym życiu.Maribel dowiaduje się, że Héctor nie zaniósł odpowiednich dokumentów do kościoła i ślub odwołano.


Emisja we wtorek 30 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
801 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page