top of page

"Rubí" – Odcinek 84: Aresztowanie Rubí

W 84. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí boi się więzienia. Héctor odwołuje swoje zobowiązania i jest przy żonie. Emisja 30 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 84:


Rubí boi się, że trafi do więzienia. W trudnych chwilach Héctor decyduje się być przy żonie. Odwołuje wszystkie swoje zobowiązania. Lucio sugeruje, że może dać jej fałszywe alibi. Luis marzy, by wrócić do Sofii. Alejandro zapewnia Rubí, że nigdy nie odzyska już jego miłości. Policja aresztuje żonę Héctora.Elisa przyjmuje oświadczyny Artura. Informuje o tym Genara.


Emisja w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2601 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page