top of page

"Rubi" od 4 stycznia ponownie w Novelas+

Była bezwstydna, ale widzowie właśnie taką ją pokochali. Porywająca historia kobiety, której pieniądze skradły serce powraca na antenę Novelas+ wraz z nowym rokiem!


ree

"Rubi", jedna z najsłynniejszych telenowel w historii, powraca do polskiej telewizji równo dwa lata od poprzedniej emisji. Kultowa produkcja z Barbarą Mori, Eduardem Santamariną i Sebastianem Rulli wraz z początkiem nowego roku zastąpi na antenie Novelas+ dobiegającą końca emisję "Kobietę ze stali".



W sercu Rubi trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża. Dzięki pomocy swojej ciężko pracującej siostry Cristiny, i uzyskanemu stypendium, Rubí studiuje na prywatnej uczelni. Poznaje tam pochodzącą z zamożnej rodziny Maribel, obdarzona ujmującą osobowością i bardzo bezpośrednią, chociaż życie nie oszczędziło jej cierpień. Maribel przeżyła poważny wypadek, po którym została kaleką. Rubi jest dla niej kimś specjalnym, przyjaciółką, którą uwielbia i szanuje. Maribel nie wie, że Rubi nie odwzajemnia jej uczuć, że darzy ją fałszywą przyjaźnią, zazdroszcząc Maribel wszystkiego, czego jej samej los poskąpił. Dzięki udawanej przyjaźni Rubi zostaje zaproszona do rodzinnego domu Maribel. Luksus, jaki tam panuje zachwyca ją. Odtąd dziewczyna dąży do zdobycia bogactwa.


Maribel unika przebywania w towarzystwie rówieśników z powodu swego kalectwa, woli godzinami siedzieć przed komputerem. Najczęściej rozmawia przez Internet z chłopakiem o imieniu Héctor. Obydwoje bardzo przypadają sobie do gustu. Hector nalega, aby wreszcie się poznali. Podczas pierwszej randki chłopak przeżywa szok. Nie wiedział, że Maribel jest kaleką. Wkrótce jednak to przestaje mieć dla niego znaczenie, zakochuje się i prosi Maribel o rękę.


Héctor poznaje Rubi ze swym najlepszym przyjacielem, ortopedą Alejandro. Rubi i Alejandro zakochują się w sobie. Maribel jest przekonana, że jej przyjaciółka znalazła wreszcie szczęście, o którym marzyła i poślubi mężczyznę, który zapewni jej dobrobyt. Niestety Alejandro wcale nie jest bogaty. Z tego powodu Rubi postanawia zerwać z nim i poszukać sobie milionera. Odrzucony kochanek poświęca się pracy. Rubi natomiast robi wszystko, aby podbić serce jedynego bogatego mężczyzny, jakiego zna. Odbija narzeczonego Maribel, wychodzi za niego za mąż i wreszcie zdobywa fortunę. Niemal od samego początku zaczyna odczuwać przykre konsekwencje swojej chciwości, oszustw i zdrady.


Telenowela powróci w formacie pełnoekranowym, co pozwoli cieszyć się nią w jeszcze lepszej jakości obrazu. "Cena marzeń" powraca do polskiej telewizji pod oryginalnym tytułem "Rubi", z nowym tłumaczeniem i lektorem.


Pierwszy odcinek "Rubi" już 4 stycznia 2025 roku o godz. 18:00 w NOVELAS+. Odcinki telenoweli będą dostępne również w serwisie CANAL+ online.


Więcej informcji o telenoweli na stronie:

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page