top of page

"Rubi" od 4 stycznia w Novelas+

Była bezwstydna, ale widzowie właśnie taką ją pokochali. Historia kobiety, której pieniądze skradły duszę i jednocześnie jedna z najsłynniejszych telenowel na świecie - "Rubí" powraca do polskiej telewizji po niemal 17 latach od premierowej emisji. Tego nie można przegapić!

"Rubi", jedna z najsłynniejszych telenowel w historii, powraca do polskiej telewizji po niemal 17 latach od premierowej emisji. Kultowa produkcja z Barbarą Mori, Eduardem Santamariną i Sebastianem Rulli wraz z początkiem nowego roku zastąpi na antenie Novelas+ dobiegającą końca emisję "Za głosem serca".W sercu Rubi trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża. Dzięki pomocy swojej ciężko pracującej siostry Cristiny, i uzyskanemu stypendium, Rubí studiuje na prywatnej uczelni. Poznaje tam pochodzącą z zamożnej rodziny Maribel, obdarzona ujmującą osobowością i bardzo bezpośrednią, chociaż życie nie oszczędziło jej cierpień. Maribel przeżyła poważny wypadek, po którym została kaleką. Rubi jest dla niej kimś specjalnym, przyjaciółką, którą uwielbia i szanuje. Maribel nie wie, że Rubi nie odwzajemnia jej uczuć, że darzy ją fałszywą przyjaźnią, zazdroszcząc Maribel wszystkiego, czego jej samej los poskąpił. Dzięki udawanej przyjaźni Rubi zostaje zaproszona do rodzinnego domu Maribel. Luksus, jaki tam panuje zachwyca ją. Odtąd dziewczyna dąży do zdobycia bogactwa.


Maribel unika przebywania w towarzystwie rówieśników z powodu swego kalectwa, woli godzinami siedzieć przed komputerem. Najczęściej rozmawia przez Internet z chłopakiem o imieniu Héctor. Obydwoje bardzo przypadają sobie do gustu. Hector nalega, aby wreszcie się poznali. Podczas pierwszej randki chłopak przeżywa szok. Nie wiedział, że Maribel jest kaleką. Wkrótce jednak to przestaje mieć dla niego znaczenie, zakochuje się i prosi Maribel o rękę.


Héctor poznaje Rubi ze swym najlepszym przyjacielem, ortopedą Alejandro. Rubi i Alejandro zakochują się w sobie. Maribel jest przekonana, że jej przyjaciółka znalazła wreszcie szczęście, o którym marzyła i poślubi mężczyznę, który zapewni jej dobrobyt. Niestety Alejandro wcale nie jest bogaty. Z tego powodu Rubi postanawia zerwać z nim i poszukać sobie milionera. Odrzucony kochanek poświęca się pracy. Rubi natomiast robi wszystko, aby podbić serce jedynego bogatego mężczyzny, jakiego zna. Odbija narzeczonego Maribel, wychodzi za niego za mąż i wreszcie zdobywa fortunę. Niemal od samego początku zaczyna odczuwać przykre konsekwencje swojej chciwości, oszustw i zdrady.


Telenowela po raz pierwszy powróci w formacie pełnoekranowym, co pozwoli cieszyć się nią w jeszcze lepszej jakości obrazu. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, "Cena marzeń" powraca do polskiej telewizji pod oryginalnym tytułem "Rubi", z nowym tłumaczeniem i lektorem.


"Rubi" wyemitowano po raz pierwszy w Polsce w 2006 roku w godzinach popołudniowych na antenie telewizji TVN pod polskim tytułem "Cena marzeń", gdzie okazała się wielkim sukcesem oglądalnościowym. Przypomnijmy, że telenowela doczekała się nowej wersji w 2019 roku, w której główne role zagrali Camila Sodi i Jose Ron. W Polsce emitowana była w 2021 roku za pośrednictwem TV4.


Pierwszy odcinek "Rubi" już 4 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w NOVELAS+. Odcinki telenoweli będą dostępne również w serwisie CANAL+ online.


Więcej o telenoweli na stronie:

4514 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page