top of page

"Rubi" – Odcinek 14: Cayetano wpada w pułapkę Rubi

W 14. odcinku telenoweli "Rubi": Rubi udaje się przechytrzyć Hectora. Cayetano zostaje aresztowany za napad na dom Maribel. Rubí publicznie oskarża Héctor o porwanie, groźby i torturowanie. Emisja w czwartek 18 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 14:

Maribel udaje się ujść z życiem po napadzie Chuspy na rezydencję. W wyniku postrzału ucierpiała jedynie jej proteza. Loreto budzi się w szpitalu i otrzymuje telefon od Lucasa, który informuje go o zaginięciu Rubi.Loreto mówi o wszystkim Alejandrowi i Cristinie. Później w szpitalu dochodzi do konfrontacji obu mężczyzn. Alejandro rusza na poszukiwania Rubi. Tymczasem Rubi ozyskuje przytomność. Hector mówi żonie, że to przez nią się zmienił. Rubi udaje się przekonać Hectora, że z nim odejdzie. Przekonuje go, aby poszli do domu Lucasa po jej rzeczy. Na miejscu wpada w ramiona projektanta.Zaraz po wyjściu wściekłego Hectora, Rubi dzwoni do Queqi, aby przekazać jej pewną wiadomość... Na prośbę Rubi, Chuspa podrzuca do samochodu Cayetana zrabowaną biżuterię, aby obciążyć go za atak na dom Maribel, a tym samym odsunąć od Cristiny i Fernandity.


Emisja w czwartek 18 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.397 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page