top of page

"Rubí" – Odcinek 37: Alejandro pojawia się w Cancún

W 37. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro spotyka się w Cancun z Rubi, nadal są w sobie zakochani. Wkrótce Alejandro bije się z Hectorem o Rubi. Emisja 23 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 37:


W domu Refugio odbywa się uroczystość zaręczyn Cayetana z Cristiną. Atmosferę wieczoru psuje don Napoleon, który domaga się zapłacenia czynszu. Daje im czas do następnego dnia.


Pani Refugio i bezrobotna Cristina są załamane. Rano wynajęci ludzie wystawiają ich meble na podwórko. Alejandro spotyka się w Cancun z Rubi, nadal są w sobie zakochani. Alejandro bije się z Hectorem o Rubi.Emisja w piątek 23 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2420 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page