top of page

Ruszyły zdjęcia do "Qué le pasa a mi familia?"

Po wielu perypetiach obsadowych w ostatnich dniach wystartowały zdjęcia do "Qué le pasa a mi familia?", nowej telenoweli Televisy z Eva Cedeño ("Przeklęta") i Mane de la Parrą ("Lot zwycięstwa").

Producent Juan Osorio Ortiz ("Biały welon", Mój grzech") rozpoczął zdjęcia do swojej nowej telenoweli "Qué le pasa a mi familia?" (org. Co się dzieje z moją rodziną?). Miasto León w malowniczym stanie Guanajuato będzie scenerią dla nowej telenoweli z Evą Cedeño ("Przeklęta"), Mane de la Parrą ("Lot zwycięstwa") i Juanem Gilem (Zakazane uczucie") w rolach głównych.Podczas pierwszego dnia zdjęciowego na planie pojawili się również Diana Bracho, Rafael Inclán, Julio Bracho, Wendy de los Cobos, Gonzalo Peña, Gaby Platas, René Casados, Paulina Matos i Emilio Osorio. Aktorom towarzyszyli Juan José Álvarez Brunel , sekretarz turystyki Guanajuato i Alejandro Navarro Saldaña, Prezydent Miasta Guanajuato.


Juan Osorio podziękował obsadzie i zespołowi produkcyjnemu za ich pracę, zaangażowanie i poświęcenie w realizację tej historii i podkreślił, że jest bardzo podekscytowany możliwością nagrywania pierwszych zdjęć w Guanajuato, charakterystycznym miejscu dla historii Meksyku.


"Qué pasa a mi familia?" opowiada historię Reginy Ruedy (Evą Cedeño), kobiety z jasnymi celami i siłą do ich osiągnięcia. Z powodu uczuciowej porażki Regina jest rozczarowana miłością, ale los da jej szansę na przeżycie pięknego i wesołego romansu, gdy w jej życiu pojawia się Leonardo Iturbide (Mane de la Parra), dyrektor jednej z najważniejszych meksykańskich firm modowych i obuwniczych.Telenowela będzie rodzinną opowieścią o miłości i przygodzie, w której melodramat i komedia będą sie łączyć. Premierę "Qué pasa a mi familia?” na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas przewidziano na początek 2021 roku w wieczornym pasmie o godz. 20:30.

203 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page