top of page

Ruszyły zdjęcia do nowej wersji "Marii z przedmieścia"

W poniedziałek ruszyły zdjęcia do nowej wersji kultowej "Marii z przedmieścia", w której główne role zagrają doskonale znani polskim widzom Claudia Martin i Sebastian Rulli.

Wytwórnia Televisa rozpoczęła dziś w Meksyku zdjęcia do nowej wersji słynnej telenoweli "Los ricos tambien lloran" (tłum. Bogaci także płaczą), która była pierwowzorem równie popularnej na świecie "Marii z przedmieścia" z Thalią i Fernandem Colungą w rolach głównych. Gwiazdami nowej adaptacji będą tym razem Claudia Martin ("Światło twoich oczu") i Sebastian Rulli ("Za głosem serca"). Wraz z nimi miłosny trójkat stworzy Fabiola Guajardo, która będzie mieć okazję zmierzyć się z postacią ikonicznej Sorayi, wykreowanej przez Itati Cantoral w wersji z 1995 roku."Los ricos tambien lloran" opowie historię Mariany, skromnej i odważnej młodej dziewczyny, która pozostawiona sama i bezradna, napotyka na swojej drodze Don Alberto Salvatierrę, magnata biznesowego, jednego z najpotężniejszych ludzi w kraju. W jego domu Mariana spotka Luisa Alberto Salvatierrę, jednego z najbardziej rozchwytywanych kawalerów, który żyje z wielkim piętnem z przeszłości, uwiedziony charyzmą, pięknem i autentycznością Mariany odnajdzie prawdziwą i najbardziej szczerą miłość. Tak rozpocznie się historia wielkiej miłości, ale naznaczonej tragedią, intrygą, zazdrością, kłamstwami, a nawet śmiercią.


Pierwszy klaps na planie telenoweli / fot. Televisa

Telenowelę uświetnią kreacje aktorskie Guilerma Garcii Cantu ("Triumf miłości"), Azeli Robinson ("Zaklęta miłość"), Alejandry Barros ("Zaklęte serce"), Víctora Gonzáleza ("Pasion Morena"), Henry'ego Zakki ("Rubi"), Artura Barby ("Miłość po grób"), Sergia Reynoso ("Grzesznica"), Rubéna Sanza, José Luisa Franco, Dalilah Polanco, Dobriny Cristevy i Luisa Gatiki ("Cena marzeń"). Do głównej obsady dołączą Lorena Graniewicz, Diego Klein, Mario Moran, Thalí García, Michelle Jurado, Antonio Fortier, Mimi Morales, Paola Toyos, Carlos Gatica i Hugo Catalána.Nową wersję hitowego scenariusza wyreżyserują Luis Manzo ("Miłość jak czekolada", "Wdowa w bieli") i Pavel Vázquez ("Rubi", "Miłość po grób"). Opowieść napisana przez Inés Rodenę zaadaptowana zostanie przez Esther Feldman ("El Dragon") i Rosę Salazar ("Za głosem serca"). Pieczę producencką nad całością sprawuje Carlos Bardasano ("Miłość po grób", "Rubi").


Premiera "Los ricos tambien lloran" na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas (Televisa) w lutym 2022 roku o godz. 21:301400 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page