top of page

Ruszyły zdjęcia do "Quererlo todo"

Wkrótce na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas (Televisa) zadebiutuje nowa telenowela Ignacia Sady Madero, producenta takich telenowej jak "Ukryta miłość", "Światło twoich oczu" czy "Przeklęta".

Padł pierwszy plan na planie "Quererlo todo", najnowszej produkcji Televisy, która będzie bazować na scenariuszu argentyńskiej telenoweli "Herencia de amor" (tłum. Dziedzictwo miłości).W głównych rolach rolach zagrają Michelle Renaud ("Zbuntowani") i Danilo Carrera ("Grachi"), którym towarzyszyć będą między innymi, takie gwiazdy jak Víctor González ("Morena"), Scarlet Gruber ("Światło twoich oczu"), Sara Corrales ("Pustynna miłość").


Rozpoczęciu zdjęć towarzyszyła uroczyta msza święta, w trakcie której Danillo Carrera skorzystał z okazji, aby podziękować zebranym i poprosić dziewicę z Guadalupe o błogosławieństwo. Zapewnił, że ta produkcja zapewni doskonałą rozrywkę wszystkim widzom. "Obecnie tak wielu ludzi przechodzi trudne chwile, jesteśmy więc odpowiedzialni nie tylko za dobrą pracę dla siebie, ale także dla ludzi wokół nas" - zaznaczył aktor.


Michelle i Danilo tworzą parę nie tylko na ekrnaie, ale również w życiu prywatnym. ich miłość narodziła się w 2018 roku na planie telenoweli "Hijas de la luna" / fot. Televisa

Ze swojej strony Michelle Renaud wezwała do tego, aby produkcja pozostała razem dała z siebie wszystko w tej nowej przygodzie. "Jesteśmy bardzo uprzywielejowanymi ludźmi". Uważam, że życie się nie myli i zawsze stawi ludzi w miejscu, w którym w danej chwili powinni się znajdować" - powiedziała dziękując producentowi za możliwość zagrania w tej historii.Producent Ignacio Sada Madero był podekscytowany i szczęśliwy mogąc rozpocząć nagrania telenoweli - "Jedyne, co moge przekazać, to własnie to, że włożylismy w ten projekt całe serce. Nie mam najmniejszym wątpliwości mając tak wspaniały zespół złożony z Was wszystkich".


Premiera telenoweli na antenie Las Estrellas jesienią.

409 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page