top of page

"Siła serca": Juan Marcos oświadcza się Angeli. Wkrótce dostaje druzgocącą diagnozę

W odcinkach 181-185. telenoweli "Siła serca": Juan Marcos skarży sie na silne bóle głowy. Mesjasz dostaje obsesji na punkcie Samanthy i postanawia pojechać za nią do Los Angeles. Emisja w dniach od 14 do 18 sierpnia 2023 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 181

Miguel i Mesjasz zawierają pakt. Samantha dowiaduje się, że Willy i Juan Marcos pojechali do Kolumbii. Yvonne porywa Almę. Bernardo dzwoni do Samanthy i mówi jej, że ma Willy'ego.

Premiera w poniedziałek 14 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 182

Fabiola prosi Mesjasza o pomoc w odzyskaniu córki. Bernardo za pomocą kłamstw zmusza Samanthę do udania się w odległe miejsce, aby ją zabić. Doktor Velásquez mówi Mesjaszowi, że Samantha została otruta.

Premiera we wtorek 15 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 183

Angela przyjmuje oświadczyny Juana Marcosa. Samantha błaga Willy'ego, by jej wybaczył, ale Willy odmawia. Ringo przekazuje Mesjaszowi film, który Verdugo zostawił Fabioli. Mesjasz ma obsesję na punkcie Samanthy. Postanawia pojechać do Los Angeles. Fabiola dowiaduje się, że Alma jest córką Miguela.

Premiera w środę 16 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+
Odcinek 184

Juan Marcos skarży się na silne bóle głowy. Gustavo odkrywa, że Ivonne zabrała córkę Fabioli. Camilo zostaje uwięziony w piwnicach domu Verduga. Mesjasz zjawia się w Los Angeles.

Premiera w czwartek 17 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 185

Juan Marcos przechodzi kolejne badania. Samantha postanawia wrócić do pracy jako ochroniarz. Wkrótce dostaje zlecenie chronienia Mesjasza. Willy wybiera modelki do swojej nowej kampanii reklamowej strojów kąpielowych, wśród modelek jest Lady. Badania wykazują, że Juan Marcos cierpi na raka.

Premiera w piątek 18 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Siła serca" na stronie:


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:1439 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page