top of page

"Siła serca" od 5 grudnia w Novelas+

Długo oczekiwana przez polskich widzów hitowa telenowela "Siła serca" (oryg. Corazon valiente) już wkrótce w Novelas+. W pełnej pasji opowieści o miłości spod pióra Marceli Citterio ("Królowa serc") główne role zagrali Adriana Fonseca i Jose Luis Resendez.

Ángela Valdez i Samantha Sandoval Navarro są przyjaciółkami od dziecka. Ángela pochodzi z ubogiej rodziny. Jej ojciec pracuje jako ochroniarz bogatej i wpływowej familii, z której pochodzi Samantha. Dziewczyny były największymi przyjaciółkami, ale w wyniku tragedii, zostały rozdzielone na wiele lat, aż w końcu przeznaczenie sprawia, że ponownie się spotykają.Ángela bardzo wcześnie musiała nauczyć się samoobrony, aby poradzić sobie w niebezpiecznej dzielnicy, w której mieszka. Niestety, nie nauczyła się wystrzegać złych mężczyzn i zakochała się w przemytniku narkotyków, Luisie Martínezie, z którym ma córkę, Violetę. Ángela ciężko pracuje, dniami i nocami, aby zadbać o lepsze życie dla swojej córki. Prowadzi skromną kawiarnię i marzy, że pewnego dnia uda jej się zostać pielęgniarką.


Pewnego dnia, Samanta przypadkowo jest świadkiem kradzieży w kawiarni Neli. We dwie udaje im się schwytać rabusiów, co skłania Samanthę do złożenia przyjaciółce propozycji nie do odrzucenia: ma porzucić swoją kawiarnię i marzenie o pielęgniarce, i zostać, tak jak ona, prywatnym ochroniarzem sławnych i bogatych.


Ángela zostaje ochroniarzem córki przystojnego bogacza, Juana Marcosa Arroya, nieszczęśliwe żonatego z alkoholiczką, Isabelą. Samantha tymczasem zostaje zatrudnia w charakterze tajnego ochroniarza playboya, także milionera, Willy’ego del Castillo. Obie z narażeniem życia będą stawiać czoła nowym wyzwaniom, stojąc w obronie ludzi, którzy im zaufali. Uwikłane w sieci kłamstw i intryg, będą szukały miłości oraz szczęścia, zmagając się z nie lada przeszkodami.Licząca 205 odcinków pełna pasji telenowela spod pióra Marceli Citterio (twórzczyni "Królowej serce") jest jedną z najpopularniejszych telenowel w historii amerykańskiej telewizji Telemundo. Zapewne nie bez znaczenia pozostaje tutaj gwiazdorska obsada, której przewodzą Adriana Fonseca ("Zaklęte serce"), Jose Luis Resendez ("Miłość jak tequila"), Aylin Mujica ("Prześladowana"), Ximena Duque ("Dom po sąsiedzku"), Fabian Rios ("W obronie honoru") oraz Manuel Landeta ("Morze miłości"). Obsadę uświtniają również gościnne występy tak znanych aktorów, jak Sonya Smith ("W obronie honoru") i Jorge Luis Pila ("W obcej skórze").


"Siła serca" (oryg. Corazon valiente) od 5 grudnia o godz. 16:50 (20:30) zastąpi dobiegającą do końca "Gdzie jest Frida?" na antenie Novelas+.7983 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page