top of page

"Słodka ambicja" od 18 lutego w Novelas+

Pełna zwrotów akcji fabuła naznaczona siłą kobiety, Marii de la Paz, która odważnie pokonuje przeciwności losu, ale nie może mieć jednego - miłości własnej córki. Podstępna dziewczyna planuje odebrać matce majątek i miłość męża. To punkt wyjścia "Słodkiej ambicji" (org. A dona do pedaço), najnowszej telenoweli Novelas+, której premiera już 18 lutego.

María de la Paz (Juliana Paes), jest skromną młodą kobietę z rodziny Ramírez, która uczy się piec ciasta od swojej babci Dulce (Fernanda Montenegro), której to dedykuje całą swoją miłość i uczucie. Kiedy jednak dziewczyna zakochuje się w Amadeo (Marcos Palmeira), mężczyźnie z wrogiego klanu Mateso, nienawiść między rodzinami wzrasta, a kulminacją jest przemoc i rozstanie.María de la Paz ucieka do São Paulo i tam odkrywa, że ​​jest w ciąży z Amadeo, którego uważa za zmarłego. Teraz, gdy wychowuje córkę, zaczyna sprzedawać ciastka na ulicach brazylijskiej stolicy, aby poprawić swój los. Z biegiem lat María de la Paz staje się odnoszącą sukcesy bizneswoman w branży cukierniczej. Pomimo pokonania wszystkich trudności ekonomicznych i budowania imperium za pomocą swoich ciastek, Maria nie jest w stanie zdobyć miłości swojej córki, Josiane (Agatha Moreira), młodej kobiety, która wstydzi się skromnego pochodzenia matki i zawiera sojusz z przystojnym Regisem (Reynaldo Gianecchini), aby ukraść jej fortunę. Ten jednak zakochuje się w Marii. Przewrotny los sprawia, że w tym samym czasie staje sie coś niespodziewanego: Amadeo ponownie pojawia się w jej życiu.


"Telenowela opowiada o odwadze, nadziei i przezwyciężaniu z dużą ilością pozytywnej energii" – mówi jej scenarzysta, nagrodzony nagrodą Emmy Walcyr Carrasco, który jest również odpowiedzialny za inne sukcesy Globo, takie jak "Rzeka kłamstw", "O Outro Lado do Paraíso" czy "Verdades secretas".Telenowela okazała się prawdziwym fenomenem podczas emisji w Brazylii i wielu innych krajach na świecie. Jak podaje branżowy portal TV News, ostatni odcinek w Brazyli oglądało średnio 55,4 mln widzów.


Nie przegapcie premiery "Słodkiej ambicji", której pierwszy odcinek już 18 lutego o godz. 15:00 (18:40) w Novelas+.


Zwiastun:


6708 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentit


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page