top of page

Telemundo ujawnia datę premiery "Vuelve a mí", nowej telenoweli z Williamem Levym

Samadhi Zendejas i William Levy gwiazdami nowej telenoweli Telemundo, w której bezwarunkowa miłość matki do syna staje się wspólnym wątkiem historii.

„On szuka prawdy. Ona szuka syna. Razem pójdą do końca, po miłość silniejszą od przeznaczenia” - słyszymy w zwiastunie telenoweli. Bezwarunkowa miłość, zdrada i dramat będą hitami wieczorów Telemundo wraz z długo oczekiwaną premierą "Vuelve a mí" (tłum. Wróć do mnie), nowej oryginalnej telenoweli amerykańskiej wytwórni, w której główne role grają - ulubieniec publiczności William Levy ("Triumf miłości") i piękna Samadhi Zendejas."Vuelve a mi" to niezwykle mocna i wciągająca historia i jestem pewien, że nasi widzowie będą mogli utożsamić się z nią i jej bohaterami” – wyznał Levy. „Włożyliśmy wiele pasji w ten projekt i cieszymy się, że możemy podzielić się nim ze światem”.


Fabuła, w której biorą udział także Kimberly Dos Ramos ("Bezduszna"), Ximena Herrera ("Gdzie jest Frida?"), Ferdinando Valencia ("Za głosem serca") i Laura Flores ("Ukryta miłość"), wraz z wybitną obsadą, pojawi się w godzinach największej oglądalności Telemundo, 9 października o 21:00 z fabułą współczesną i wciągającą której wspólnym wątkiem będzie bezwarunkowa miłość matki do syna.


Dla Karen Barroeta, wiceprezes wykonawczy ds. produkcji i rozwoju w Telemundo Global Studios, „ożywienie tej oryginalnej historii wspólnie z naszą gwiazdorską obsadą i niesamowitym zespołem było naprawdę wyjątkowe”. „Jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia widzom naszej kolejnej oryginalnej produkcji Telemundo, która z pewnością zachwyci ich fascynującą historią, wspaniałymi studiami i lokalizacjami oraz niezapomnianymi występami” – powiedział Barroeta.


Obsada serialu uzupełniają Christian de la Campa, Rodolfo Salas, Geraldine Galván, Amaranta Ruiz, Christian Ramos; ze specjalnym udziałem Fernando Ciangherottiego, Diego Kleina i młodego André Sebastiána.


Akcja tego romantycznego dramatu rozgrywa się w Ciudad Juárez i Meksyku i przedstawia historię Nurii (Zendejas), biednej dziewczyny, która rozpoczyna związek z Braulio, nie wiedząc, że jest on jednym z właścicieli firmy, w której pracuje aby móc utrzymać syna i siostrę. Losy głównych bohaterów zaczynają się splatać po tragicznym porwaniu Andrésa, syna Nurii. Jego siła jest proporcjonalna do miłości, jaką czuje do syna. W najmniej oczekiwanym momencie w jej życiu pojawia się Santiago (Levy), by stać się nie tylko filarem podtrzymującym jej nadzieję w podróży pełnej przeszkód, ale także wielką miłością jej życia.


Telenowela "Vuelve a mi" produkowana jest przez Telemundo Global Studios, została napisana przez Sergio Mendozę i Amaris Paez, a wyreżyserowana przez Danny'ego Gavidię, Felipe Aguilara i Uandari Gomeza. Za zdjęcia odpowiadają Damian Aguilar i José Velarde, a scenografem jest Pedro De Larrechea. Producentami wykonawczymi serialu są Karen Barroeta, Ximena Cantuarias i Elizabeth Suarez z Telemundo.2756 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page