top of page

Televisa kontynuuje produkcję telenowel

Televisa zdecydowała się nie przerywać produkcji swoich telenowel pomimo rozprzestrzeniającej się w całym Meksyku epidemii koronawirusa (Covid-19).

Zespół producenta Nicandro Díaza ("Kobieta ze stali", "Miłość jak tequila"), który aktualnie jest odpowiedzialny za produkcję "La mexicana y el güero" nadal normalnie pracuje nad przygotowaniami do premiery, którą przewidziano na czerwiec w miejsce "Como tú no hay dos".


Producent i część zespołu wybrali się w ostatnich dniach do Kanady, aby korzystając z zimowej jeszcze aury nagrać ważne dla fabuły sceny. Według Díaza decyzja o podróży motywowana była zbliżającą się wiosną i porą deszczową na półkuli północnej, która uniemożliwiłaby wykorzystanie zimowej aury w pózniejszym terminie. Producent podkreślił, że kiedy decydowali się na podróż nie było jeszcze tak mocnych ostrzeżeń dotyczących ryzyka zarażenia przez nowego koronawiusa (Covid-19).


Warto wspomnieć, że produkcja telenowel Televisy trwa, pomimo potwierdzonych już w Meksyku przypadków śmierci. W ciągu kilku ostatnich dni na plan zdjęciowy wraz z całą obsadą wkroczył zespół Giselle González produkujący "Imperio de mentiras". Lucero Suárez kontynuuje prace nad telenowelą "Te doy la vida", która na ekrany wejdzie już w najbliższy poniedziałek zastępując hitowe "Vencer el miedo". Nicandro Diaz spotkał się z obsadą "La mexicana y el guero" w studiach Televisy, gdzie potwierdził, że nie będzie żadnego przestoju, a zdjęcia zgodnie z planem ruszą 30 marca.


Juan Soler, Itati Cantoral i Rodrigo Abed podczas przygotowań do produkcji telenoweli / fot. Instagram

Fabuła "La mexicana y el guero" rozpoczyna się w Kanadzie, gdzie Tyler Somer (grany przez Juana Solera) dowiaduje się od umierającej matki, że został adoptowany, a jego biologiczna rodzina mieszka w Meksyku. Zdeterminowany, by poznać swoich krewnych wyrusza na meksykańską ziemię, gdzie spotyka Andreę (Itati Cantoral) i jej matką - dwie zawzięte i interesowane kobiety, które spóbują wykorzystać wrażliwość i dobre serce nowo przybyłego mężczyzny. Obmyślają plan podszycia się pod jego biologiczą rodzinę. Jednak w połowie intrygi Andrea zakochuje się w nim, kładąc na szali swój doskonały plan.


Obsadę telenoweli tworzą Itatí Cantoral, Juan Soler, Luis Roberto Guzmán, Jacqueline Andere, Irán Castillo, Nora Salinas, Sian Chiong, Gala Montes, Laura Vignatti, Eleazar Gómez, Gabriela Carrillo, Miguel Martínez oraz Julio Camejo.

290 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page