top of page

Trwają prace nad trzecim sezonem "Brzyduli"

Ana María Orozco i Jorge Enrique Abello ponownie zagrają Beatriz Pinzón i Armando Mendozę w trzecim sezonie kolumbijskiej "Brzyduli" (oryg. Yo soy Betty, la fea).

Historia napisana przez nieżyjącego już Fernando Gaitána odniosła ogromny sukces od czasu swojej premiery w 1999 roku. Kiedy "Yo soy Betty, la fea" trafiła na ekrany telewizji RCN, pobiła wszytstkie rekordy oglądalności w Kolumbii, a później cieszyła się międzynarodowym prestiżem, ponieważ była emitowana w ponad 180 krajach, przetłumaczona na 25 języków i doczekała się ponad 20 lokalnych adaptacji, w tym również w Polsce, gdzie mogliśmy oglądać aż dwa sezony. Drugi sezon polskiej "Brzyduli" nie opierał się jednak na oryginalnej kontynuacji, czyli "Ecomodzie", a na całkowicie nowej historii stworzonej przez polskich scenarzystów. Produkcja niestety nie zdołała zdobyć serc widzów, jak pierwsza część.Już jakiś czas temu dziennikarz Carlos Ochoa poinformował, że historia o najbardziej ukochanej brzyduli powróci na ekrany wraz z trzecim sezonem, a za scenarius znowych odcinków będzie odpowiadał Juan Carlos Pérez. Wywołało to spore kontrowersje, ponieważ początkowo sądzono, że zrobienie trzeciego sezonu będzie niemożliwe, biorąc pod uwagę różne czynniki, takie jak śmierć scenarzysty pierwszysch dwóch części i twórcy historii Betty, Fernando Gaitana, ale najwyraźniej nic bardziej mylnego.


Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Ana María Orozco i Jorge Enrique Abello po raz kolejny wcieliliby się w rolę Beatriz i Armando, ale fabuła tym razemnie skupiłaby się na nich. Trzeci sezon wznowiłby historię 20 lat później, a głównąbohaterką byłaby córka, którą para miała w pierwszej części.


W filmie udostępnione w mediach społecznościowych, Ochoa poinformował, że ​​​​cztery aktorki z oryginalnej obsady będą wielimi nieobecnymi nowych odcinków.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Znaczna część tzw. "Klubu brzydul" oraz matka Betty będa wielkimi nieobecnymi trzeciego sezonu / fot. RCN

Według jego doniesień, Paula Peña, María Eugenia Arboleda, Marta Isabel Bolaños i Adriana Franco, które grały odpowiednio Sofíę, Marianę, Jenny i Julię, nie zostały wezwane przez produkcję do nagrań trzeciego sezonu. Warto zaznaczyć, że do tej pory żadna z aktorek nie wypowiedziała się na ten temat.


Co już wiadomo o trzecim sezonie "Brzyduli"


  • Ana María Orozco i Jorge Enrique Abello po raz kolejny wcielą się w Beatriz i Armando

  • Główną bohaterką będzie córka Betty i Armanda, na której skupi się fabuła.

  • Obecnie trwają castingi do produkcji, aby wyłonić młodą aktorkę, która zagrałaby dwudziestokilkulatkę, która po ukończeniu prestiżowych studiów projektowania mody w Nowym Jorku pracowałaby w rodzinnej Ecomodzie.


362 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page