top of page

Trwają zdjęcia do "Cautiva por amor"

TV Azteca na konferencji prasowej oficjalnie zaprezentowała obsadę i szczegóły nowej produkcji "Cautiva por amor" (tłum. Uwięziona z miłości), historii z którą po siedmiu latach powraca do produkowania telenowel. Zemsta, odkupienie, sprawiedliwość i handel ludźmi będą głównymi tematami telenoweli z Litzy i Osvaldo de Leónem w rolach głównych.

TV Azteca oficjalnie rozpoczęła zdjęcia do "Cautiva por amor" (tłum. Uwięziona z miłości), która oznacza powrót meksykańskiej wytwórni do telenowel po niemal siedmioletniej przerwie, tym razem z producentem wykonawczym Luisem Urquizą i gwiazdorską obsadą na czele z Litzy ("Pokojówka na Manhattanie"), Danielą Castro ("Za głosem serca"), Plutarco Hazą ("W obcej skórze") i Osvaldo de Leónem ("Światło twoich oczu"). Reżyser telenoweli podziękował wytwórni za powrót do gatunku, który przynosi najlepsze wyniki sprzedaży na poziomie międzynarodowym, doceniając jednocześnie wagę przedstawiania aktualnych problemów społecznych, takich jak handel ludźmi, nie zapominając o rozrywce i melodramacie.Jazmín Palacios (Litzy) to piękna i młoda kobieta porwana przez Remigio Fuentesa Mansillę (Plutarco Haza), właściciela ziemskiego, który wkrótce zostaje politykiem. Mężczyzna przetrzymywał ją jako niewolnicę w kierowanej przez siebie siatce handlu ludźmi, która została udoskonalona przez jego żonę Isabel Fuentes Mansilla (w tej roli Daniela Castro). W tym czasie w niewoli Remigio znęcał się nad Jazmín i próbował zabić ją i jej dziecko. Kobieta przeżyła jednak kule napastnika. Po 12 latach rekonwalescencji wraca na ranczo Fuentes Mansilla, aby zemścić się na człowieku, który zrujnował jej życie. W poszukiwaniu sprawiedliwości Jazmín rozkochujesz w sobie Fernando Fuentesa (Erick Chapa), syna Remigio i wychodzi za mąż, aby ich zniszczyć. Jednak przeznaczenie połączy ją prawdziwą miłością z Santiago (Osvaldo de León), przystojnym funkcjonariuszem policji udającym parobka na ranczu.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Pluterco Haza, Daniela Castro, Litzy i Osvaldo de León będa głównymi bohaterami nowej produkcji / fot. TV Azteca

„To gatunek, którym od dawna się nie zajmowaliśmy, a w którym jesteśmy ekspertami, dlatego wracamy z tą oryginalną historią, brutalnie dobrą historią dla TV Azteca , a naszym celem było zgromadzenie obsada, która nie zna granic i to też nam się udało.” – powiedział podczas oficjalnej konferencji prasowej Adrián Ortega, dyrektor TV Azteca odpowiedzialny za produkcję kontentu.


Alejandra Lazcano, Erick Chapa, Rossana Najera, Cayetano Arámburo, Pierre Louis, Zahit Sosa, Marco Treviño, Danka Castro, Javier Díaz Dueñas, Eduardo Reza, Rodrigo Munguía, Andrea de Alba, Santiago Cachero, Emma Paulina, Maryjosé Santes i Yeimy Gallardo wzmocniają obsadę telenoweli i również byli obecni na wydarzeniu, podczas którego zgodnie z meksykańską tradycją pobłogosławiono projekt w ramach katolickiej mszy.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Uroczysta masza święta w intencji powodzenia projektu / fot. TV Azteca

Proces był powolny, ale wybraliśmy sercem, biorąc pod uwagę naszą strategię hybrydową z naszą rzeczywistością, której uzupełnieniem jest ten melodramat w naszej strukturze programowej” – dodał Adrián Ortega .


Producent wykonawczy Luis Urquiza podkreślił, że "Cautiva por amor" to prawdziwe wyzwanie w jego karierze, zwłaszcza że telewizyjna wytwórnia swoim melodramatem powraca do gatunku. „TV Azteca powraca do fikcji i nadal w nią inwestuje, bo już trzy lata temu powróciła z takimi projektami jak Lotería del Crimen , Dra. Lucía czy Un día para vivir , a po tym wszystkim znowu kręcimy telenowelę i to w momencie, w którym wstrzymano wiele produkcji na rynku.” - zadeklarował.


Dodał też, że wyzwanie jest większe, bo publiczność jest przyzwyczajona do platform streamingowych i mediów społecznościowych - „więc musimy wyjść z dobrym efektem końcowym, a poza tym są duże firmy telewizyjne, a to nas zobowiązuje, aby nie robić błędy w produkcji telenoweli, w opowiadaniu historii, a następnie jako dodatek w grze aktorskiej i w momentach, które sprawiają, że jest ona inna, ponieważ porusza tematy, które zaskoczą całą rodzinę" - dodał.


Fabuła opowiada o życiu Jazmin Palacios, młodej dziewczyny porwanej przez wpływowego polityka i przetrzymywanej jako niewolnica w prowadzonej przez niego siatce handlu ludźmi; coś, co według głównych bohaterów również było ważne, aby pokazać w telewizji. „Bardzo ważne jest poruszanie tych tematów, bo są one nam bliższe, niż nam się wydaje. Bardzo ciekawe jest też ich pokazywanie, bo w ten sposób kobiety mogą się zidentyfikować, wiedzieć, co w takiej sytuacji zrobić i podnieść ich głos, ponieważ wszystko to pomaga nam to zademonstrować” – powiedziała Litzy, główna bohaterka telenoweli.


Z drugiej strony Osvaldo de León daje życie zbudowanemu policjantowi, dla którego ważne jest, aby projekt przebiegł dobrze, ponieważ jest to przełom w kwestii tego, czy TV Azteca będzie nadal produkować telenowele i historie, które nas dotykają, społeczeństwa, jak w tym przypadku, handlu ludźmi. „Ośmielają się teraz przedstawić mocny temat, i nie byle jaki. Obecnie jest więcej niewolników niż kiedykolwiek wcześniej, a handel ludźmi wzrósł o 100%. Oczywiście chcemy zapewnić ludziom rozrywkę , ale jeśli możemy ich zainspirować do bycia lepszymi ludźmi, to jest to niesamowicie dobrze, nie jest celem kogoś uczyć, ale jeśli dzięki temu projektowi ktoś zmieni swoje życie, jest to bardzo ważne” – powiedział meksykański aktor, który wciela się w postać Santiago.


Do sieci wyciekło już wiele zdjęć nadchodzącej telenoweli, a w ciągu ostatnich kilku dni udostępnili pierwsze wspólne zdjęcie głównego bohatera-patologa. „Przedstawiam wam Jazmin i Santiago z Cautiva de amor. Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić, że jestem częścią tego ważnego projektu w Azteca . Nie mogę się doczekać owoców naszej pracy. Dziękuję wszystkim, dzięki którym to możliwe.” – napisał Osvaldo de León na swojej stronie w mediach społecznościowych obok poniższego zdjęcia, na którym widać go z Litzy , z którą ożywiają protagonistów tej historii.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Litzy i Osvaldo de León na planie telenoweli "Cautiva por amor" / fot. TV Azteca

Telenowela "Cautiva por amor" będzie liczyć 90 odcinków, a według najnowszych doniesień może zostać wyemitowana na antenie Azteca Uno pocątkiem 2025 roku, w slocie o godzinie 19:30.

413 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page