top of page

"Trzy siostry" od 14 marca w Novelas+

Serial opowiadający o zmieniającym się życiu tytułowych trzech sióstr już 14 marca zastąpi na antenie Novelas+ dobiegające do finału "Płomienie pożądania".

"Trzy siostry" (oryg. Uc kiz kardes) to adaptacja bestsellerowej powieści tureckiej autorki Iclal Aydin pod tym samym tytułem, która już 14 marca zadebiutuje na antenie Novelas+, gdzie zastąpi dobiegające do swego finału "Płomienie pożądania".Wychowane w dobroci i miłości przez Nesrin, ich skromną matkę, która zarabiała na życie jako krawcowa, oraz Sedika, łagodnego i pryncypialnego ojca, dla którego były jego małymi promyczkami słońca - Turkan (Özgü Kaya), Donus (Almila Ada) i Derya (Melisa Berberoglu) mają różne przeznaczenie. Jedna jest piękna, druga posłuszna, a trzecia buntownicza.


Akcja tej historii rozpoczyna się w Ayvalik w 1998 roku. Nesrin (Iclal Aydin ) i Sadik ( Reha Ozcan ) są małżeństwem od 25 lat. Wiodą szczęśliwe życie w małym miasteczku na wybrzeżu. Żyją szczęśliwie razem ze swoimi trzema córkami: Turkan, Donus i Derya.


Turkan jest najstarszą córką, znana w całym mieście ze swojej urody. Jest naiwna, cicha, niewinna i romantyczna. Jest jak dziewczyna, która urodziła się, by być idealną żoną.


Donus jest drugą najstarszą córką. Chodzi do liceum i przygotowuje się do państwowego egzaminu uniwersyteckiego. Uwielbia czytać i pisać, a w końcu chce napisać własną powieść.


Z kolei Derya jest najmłodszą córką. Podobnie jak jej siostra Donus chodzi do liceum i przygotowuje się do państwowego egzaminu. Jest buntownicza, sprytna, szczera, pełna życia i silna.Chociaż te trzy siostry mają różne osobowości, są ze sobą bardzo blisko. Dzielą jedną sypialnię i jednocześnie dzielą swoje marzenia, rozczarowania i szczęście. Ich życie nagle się zmienia. Znana i zamożna rodzina Kormanów prosi o ręke Turkan dla małżeństwa z ich synem, Somerem (Berker Guven).


Premiera serialu "Trzy siostry" już 14 marca o godz. 15:50 (20:30) w Novelas+.7116 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page