top of page

"Uzurpatorka" obsypana nagrodami TVyNovelas 2020

Telenowela "Uzurpatorka" z Sandrą Echeverríą w roli głównej okazała się największym triumfatorem tegorocznej gali rozdania nagród TVyNovelas.

Telenowela "Uzurpatorka" (oryg. La usurpadora"), której ostatnie odcinki możemy oglądać obecnie na antenie TV4, okazała się największym zwycięzcą uroczystej gali rozdania nagród TVyNovelas 2020. Warto dodać, że produkcja z Sandra Echeverríą, Andrésem Palaciosem i Arapem Bethke jest pierwszą produkcją Televisy powstałą w ramach projektu "Fábrica de Sueños", który miał na celu dostosować najsłynniejsze meksykańskie telenowele do formatu krótkich i nowoczesnych serii.Produkcja Carmen Armendáriz była głównym zwycięzcą nagród TVyNovelas, zdobywając statutkę dla "Najlepszej telenoweli", melodramat konkurował z innymi niesamowitymi historiami, takimi jak: "Medicos, linea de vida", "Por amar sin ley", "Ringo", "Soltero con hijas" i "Vencer el miedo".


Sandra Echeverría za swoją imponującą rolę, dwóch zupełnie odmiennych osobowościowo bliźniaczek Pauliny i Paoli, otrzymała nagrodę dla "Najlepszej aktorki protagonistycznej" i "Najlepszego czarnego charakteru". Warto dodać, że dla Sandry była to druga rola protagonistki w Televisie i jednocześnie druga nagrodzona statuetką dla najlepszej aktorki. Pierwszą zdobyła za rolę w telenoweli "Miłość i przeznaczenie" w 2011 roku. Statuetkę najlepszego aktora otrzymał José Ron za rolę w telenoweli "Ringo". "Najlepszym aktorem drugoplanowym" okazał się Arap Bethke, czyli Facundo Nava z "Uzurpatorki"."Uzurpatorka" w tym roku została nagrodzona również za "Najlepszy scenariusz" (Larissa Andrade, Fernando Abrego, Tania Tinajero i Zaria Abreu), "Najlepszą reżyserię" (Frnacisco Franco) i "Najlepszą pracę kamer" (Vivian Sanchez Ross). Telenowela zdobyła łącznie siedem statuetek TVyNovelas 2020.


Producentka Carmen Armendáriz podziękował całemu zespołowi za niesamowite wsparcie i wspaniałą pracę, które umożliwiły ten sukces i uznanie.

357 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV