top of page

"Uzurpatorka" – Odcinek 2: Wściekłość Paoli

W 2. odcinku telenoweli "Uzurpatorka": Paulina przeżywa atak, którego doznała podczas uroczystości. Carlos żąda, aby Facundo przeprowadził dochodzenie w tej sprawie. Paola dowiaduje się, że Paulina żyje. Emisja w piątek 2 października o godz. 12:55 w TV4.

ODCINEK 2:

Plany Paoli związane z atakiem na życie Pauliny kończą się fiaskiem. Po postrzale jej siostra zostaje uratowana w szpitalu. Gonzalo, pomimo że sam ma wiele za uszami, jest przerażony okrutnością, jaką objawia Paola.Mężczyzna opuszcza wspólny pokój i zostawia Paolę twierdząc, że jest szalona. W międzyczasie Carlos zleca Gemie, aby odszukała Facundo Navę, który ma pomóc mu odkryć, kto zagraża życiu jego żony.Po tym, jak Paola pogodziła się z Gonzalo, dostaje telefon od Manuela, który ostrzega ją, że strzał wymierzony w Paulinę okazał się chybiony, a ona sama musi natychmiast wrócić do kraju.


Emisja w piątek 2 października o godz. 12:55 w TV4


"Uzurpatorka" (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 2019; Reżyseria: Francisco Franco; Występują: Sandra Echeverria, Andrés Palacios, Arap Bethke, Queta Lavat, Ana Bertha Espin i inni.

733 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page