top of page

"W obcej skórze" od 5 stycznia w Novelas+

Telenowela "W obcej skórze" (org. En otra piel) - nowa wersja słynnego "Prawa pożądania" - już od 5 stycznia zagości na antenie Novelas+. W ramówce stacji zastąpi dobiegającą końca turecką produkcję "Nie oglądaj się".

Od 5 stycznia w ramówce Novelas+ zagości nowa telenowela produkcji Telemundo pod tytułem "W obcej skórze" (org. En otra piel). W 154 odcinkowym remak'u kultowego "Prawa pożądania" główne role zagrali Maria Elisa Camargo ("Porque el amor manda"), Jose Luis Pila ("Osaczona"), David Chocarro ("Dom po sąsiedzku") i Laura Flores ("Ukryta miłość")."W obcej skórze" to historia dwóch całkowicie różnych kobiet. Dzieli je wszystko – wiek, pochodzenie, status społeczny. Chociaż nie znają się nawzajem, podzielą ten sam tragiczny los, który zjednoczy je po śmierci.

Adriana (María Elisa Camargo) jest pracującą w nocnym barze, młodą dziewczyną, która zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana. Druga bohaterka, Monica Serrano (Laura Flores), to słynna pianistka z ogromnym majątkiem, wdowa z dwiema córkami, która niedawno poślubiła o wiele młodszego mężczyznę. Nowy mąż niestety nie odwzajemnia jej uczucia. Monica zostanie zdradzona i zabita przez własną siostrzenicę i mężczyznę, którego kocha. Pozostawiając w niebezpieczeństwie swoje córki. Opowieść o tajemnicy, miłości i pośmiertnej zemście, w której dwie kobiece dusze połączone są tajemniczym przeznaczeniem. Będą musiały dzielić jedno ciało w poszukiwaniu upragnionej sprawiedliwości. Obie kobiety umierają w tym samym czasie, ale dusza Monici odmawia opuszczenia tego świata. Wie, że jej dzieciom grozi poważne niebezpieczeństwo.Pierwszy odcinek "W obcej skórze" już 5 stycznia o godz. 16:50 na antenie Novelas+. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:50 (20:30).


Telewizja Novelas+ dostępna w ofercie: Canal+ (kanał 27, 57), Polsat Box (kanał 439), Orange (249), INEA (48), Netia (137), PLAY NOW (36) oraz w serwisach internetowych Canal+ ONLINE i Polsat Box Go.


Zwiastun:


2304 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page