top of page

"Wieczna miłość" od 30 marca w Novela TV

Novela TV zaprasza na wiosenną premierę, którą będzie meksykańska telenowela "Wieczna miłość" (Vivir a destiempo) z Edith González ("Nigdy Cię nie zapomnę) i Ramirem Fumazoni ("Trzy razy Ana") w rolach głównych.

Nowa meksykańska telenowela "Wieczna miłość" (Vivir a destiempo) już wiosną zagości na antenie Novela TV, gdzie zastąpi dobiegające końca "Kochać to za mało". Główną rolę w produkcji TV Azteca z 2013 roku zagrała nieodżałowana Edith González - gwiazda takich meksykańskich telenowel jak "Nigdy Cię nie zapomnę", "Serce z kamienia" czy "Przeznaczenie Evy". Na ekranie partnerowali jej przystojny Ramiro Fumazoni, którego polscy widzowie mogą kojarzyć z telenoweli "Trzy razy Ana", a także Humberto Zurita, uznany meksykański aktor znany m.in. z "Mariny" i "Królowej Południa". Obsadę 150-odcinkowej produkcji uzupełniają Andrea Noli, Juan Manuel Bernal, Veronica Merchant, Wendy de los Cobos, Gabriela Roel, Rafael Sanchez Navarro, Luciano Zacharski i inni.Paula Duarte od 22 lat jest żoną Rogelio Bermudeza. Ich małżeństwo przeszło przez wiele złych chwil. Rogelio jest typowym macho, dominującym, samolubnym i aroganckim mężczyzną. Źle traktuje Paulę już od pierwszego dnia ich małżeństwa. Mają dwoje problematycznych dzieci, Daniela i Tanię. Wraz z nimi mieszka również Carolina, uwielbiająca manipulować matka Pauli.


Życie Pauli zmieni się, gdy ponownie spotyka swojego chłopaka ze studiów, Alejandra, który również przechodzi małżeński kryzys. Oboje zmierzą się z dawnymi urazami, ale także na nowo rozpalą dawną miłość. Będą musieli walczyć z ciężarem własnych rodzin, aby znów być szczęśliwymi.Premiera telenoweli "Wieczna miłość" już 30 marca o godz. 14:00 na antenie Novela TV. Emisja premierowych odcinków codziennie o godz 14:00 z powtórką tego samego dnia o 22:00.


Zwiastun:


3203 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Ewelina Szczepiel
Ewelina Szczepiel
Feb 23, 2021

fajnie rubi byl ipli tak wieczna milosc

Like

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page