"Więzień miłości": Na ratunek żonie

W odcinkach 299-303 telenoweli "Więzień miłości": Kerem postanawia odszukać biologicznych rodziców Sabah. Gangsterzy nadal naciskają na Zehrę. Wkróce Omer ratuje żonę z opresji. Emisja w dniach od 11 do 15 maja 2020 o godz. 17:10 w TVP2.


ODCINEK 299:

Szukran zabrania Keremowi wyznać Sabah prawdę o jej rodzicach. Muge usypia Ajsze, uniemożliwiając jej pójście z Nihatem do kina. Zehra sprzedaje biżuterię, lecz nie uzyskuje potrzebnej kwoty na okup. Omer w obcesowy sposób wręcza jej konieczny milion lir.

Emisj 11 maja o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 300:

Nihat wymyka się z pułapki Muge. Kerem postanawia odszukać biologicznych rodziców Sabah. Porywacze wywierają na Zehrę coraz większe naciski, ona jednak zwleka. Omer wciąż opacznie odczytuje zachowanie Zehry.

Emisja 12 maja o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 301:

Gangster Piton chce, by Zehra wyperswadowała Omerowi podpisanie kontraktu. Ku radości matki Dżanan wraca do domu. Kerem próbuje poznać więcej szczegółów z życia Sabah. W obawie o życie Omera Zehra prosi go o rozmowę, lecz on ją odtrąca.

Emisja 13 maja o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 302:

Zehra próbuje powstrzymać Omera przed podpisaniem kontraktu. Muge podejmuje próbę poróżnienia Nihata z Ajsze. Omera odwiedza stary znajomy i wypytuje o przyszły kontrakt holdingu. Gangster Piton wydzwania do Zehry, by ta powstrzymała Omera przed podpisaniem kontraktu.

Emisja 14 maja o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 303:

Kerem i Ajhan szukają rodziny Sabah. Zehra postanawia ratować Omera i proponuje gangsterom, by ją porwali. Kerem ratuje Sabah przed natrętnymi facetami. Dzięki telefonowi od Cana, Omer przychodzi Zehrze z pomocą.

Emisja 15 maja o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVP


Oglądaj odcinki "Więźnia miłości" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


0 wyświetlenia

W telegraficznym skrócie

Obserwuj nas

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Zapisz się do naszego Newslettera

  • White Facebook Icon
  • Biały Instagram Ikona

© 2020 Telenovela.pl  l  Wszelkie prawa zastrzeżone

KONIEC ZDJĘĆ

Meksykański amant JOSE RON ("Włoska narzeczona") zakończył zdjęcia do nowej telenoweli "Ringo", w której stworzył miłosny duet z Marianą Torres. "Nostalgia i wdzięczności. Właśnie kończymy wspaniałą przygodę" - wyznał na Instagramie. Telenowela będzie musiała jeszcze chwilę poczekać na swoją premierę. Televisa poinformowała o przedłużeniu "Mi marido tiene familia", w której pasmo miała wejść produkcja z Ronem.