"Więzień miłości": Oświadczyny Cetina

W odcinkach 272-276 telenoweli "Więzień miłości": Cetin rezygnuje z szantażu i zaręcza się z Canan. Zehra usiłuje przemówić dziewczynie do rozsądku. Canan znajduje pieniądze przeznaczone na okup. Emisja w dniach od 30 marca do 3 kwietnia 2020 roku o godz. 17:10 w TVP2.


ODCINEK 272:

Zehra twardo domaga się od Cetina zwrotu zdjęć kompromitujących Canan. Cetin zrywa z Canan, mówiąc jej, że Zehra chciała go przekupić. Kerem otwiera konkurencyjną dla Sabah agencję nieruchomości.

Emisja 30 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 273:

Kerem postanawia z rozmachem rozkręcić firmę. Sabah ma do tego sceptyczne podejście. Gdy Omer zaprasza Zehrę na romantyczny piknik, Canan postanawia się zabić.

Emisja 31 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 274:

Cetin boi się konsekwencji zerwania z Canan. Zehra mówi Canan o kompromitujących zdjęciach, lecz ta nie chce jej wierzyć. Na otwarcie agencji nieruchomości Kerema nikt nie przychodzi, za to u Sabah jest tłum.

Emisja 1 kwietnia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 275:

Sabah i Kerem urządzają otwarcie swoich agencji. Pani Fikrije w swej demencji chce pobłogosławić ich związek. Zehra daremnie namawia Canan, by zapomniała o Cetinie. Cetin rezygnuje z szantażu i zaręcza się z Canan.

Emisja 2 kwietnia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 276:

Zehra usiłuje przemówić Canan do rozsądku, bezskutecznie. Kerem sprzedaje swoją pierwszą nieruchomość. Sabah deklaruje, że zamknie agencję, Kerem ma wyrzuty sumienia. Canan znajduje pieniądze przeznaczone na okup dla Cetina.

Emisja 3 kwietnia o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVPOglądaj "Więźnia miłości" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


0 wyświetlenia

W telegraficznym skrócie

Obserwuj nas

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Zapisz się do naszego Newslettera

  • White Facebook Icon
  • Biały Instagram Ikona

© 2020 Telenovela.pl  l  Wszelkie prawa zastrzeżone

"ESMERALDA" POWRACA

LETICIA CALDERÓN czyli niezapomniana "Esmeralda" powraca w najnowszej produkcji Televisy. Aktorka zagra matkę Angelique Boyer w "IMPERIO DE MENTIRAS" - remaku tureckiej telenoweli "Kara para ask", który dla meksykańskiego giganta przygotowuje producentka Giselle Gónzalez. Będzie to pierwsza większa rola Leticii po kilkuletniej przerwie. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać tylko w gościnnych występach.