top of page

"Za głosem serca": Montserrat nakrywa Alejandra i Marię w łóżku

W odcinkach 170-174 telenoweli "Za głosem serca": Alejandro odzyskuje swoje nazwisko oraz majątek. Victor oświadcza się Nadii. Montserrat nakrywa Alejandra w łóżku z Marią. Emisja w dniach od 27 listopada do 1 grudnia 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 170:

Maria wymyśla, że ona i Alejandro to kochankowie i przekazuje to Jose Luisowi. Ezequiel rozmawia z ojcem Anselmem i zwierza mu się, że może ocalić swoje życie tylko wtedy, gdy wyzna swoje grzechy na spowiedzi.

Emisja w poniedziałek 27 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 171:

Maria pyta jose Luisa, kiedy ten chce, aby znalazła się w łóżku z Alejandro. Natomiast Lauritio informuje go, że nie są już przyjaciółmi od kiedy José nie pozwolił mu iść z Alejandro. Alejandro udaje się też wreszcie odzyskać dziedzictwo po swoim ojcu Benjaminie.

Emisja we wtorek 28 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 172:

Alejandro przyjeżdża do mieszkania Marii i wydaje mu się, że widzi związaną Montserrat. Wtedy Maria uderza Alejandro w głowę i ten mdleje. Następnie Maria udaje kochankę Alejandro, jednak gdy Montserrat pojawia się w jej domu nie chce w to uwierzyć.

Emisja w środę 29 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 173:

Do domu José Luisa przyjeżdża Alejandro, żeby zabrać Montserrat. José Luis jednak nie chce się zgodzić, bo uważa, że będzie z nim nieszczęśliwa. Tymczasem Victor proponuje małżeństwo Nadii. Dziewczyna zgadza się.

Emisja w czwartek 30 listopada o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 174:

Ojciec Anselmo odwiedza Luisa i próbuje wytłumaczyć mu, że rozsądniej będzie odejść od Montserrat, jednak Jose odmawia. Monsterrat zaczyna mieć bóle porodowe, dlatego Amelia dzwoni do Luisa, by poinformować go, że jego córka jest blisko przyjścia na świat. W tym samym czasie Graciela wraca do Agua Azula i odmawia pomocy Pedro.

Emisja w piątek 1 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni933 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page