top of page

"Za głosem serca" (Vai na fé) od 16 października w TTV

Porywająca brazylijska telenowela "Vai na fé" niesie przesłanie nadziei i koncentruje się na losach Sol, marzycielki i wojowniczki o lepszy los swojej rodziny. Najnowsza produkcja twórców "Palomy" już od 17 pażdziernika zagości na antenie telewizji TTV.

Już tej jesieni na antenie TTV odbędzie się polska premiera telenoweli "Za głosem serca" (oryg. Vai Na Fé). Napisana przez Rosane Svartman współczesna fabuła mówiąca o tym, żeby nie rezygnować z marzeń i nigdy się nie poddawać. Produkcja ma wszystko, czego oczekujemy od telenoweli: romans, intrygę, sekrety z przeszłości, uderzające postacie, szczyptę humoru i lekkości.


Bohaterka telenoweli, Sol, grana przez aktorkę Sheron Menezzes, to utalentowana kucharka, która w młodości miała wiele marzeń, ale z biegiem czasu jej życie potoczyło się inną drogą. Obecnie Sol sprzedaje jedzenie na ulicach Rio de Janeiro, zawsze z uśmiechem na twarzy, pokonując codzienne przeciwności losu swoją siłą i charyzmą. Sol jest matką, wojowniczką, która robi wszystko dla swojej rodziny.


Sol posiada również inny talent - śpiew. Czy zostanie odkryta i będzie miała szansę zaistnieć na dużej scenie? To właśnie w tym momencie fabuła przybieże znaczny obrót, gdy na drodze Sol pojawia się Lui Lorenzo (José Loreto), popowy piosenkarz i uwodziciel, którego całkowicie oczaruje ciężko pracująca matka rodziny.


W 90-odcinkowym serialu zobaczymy ponadto takie nazwiska, jak Renata Sorrah, Carolina Dieckmann, Cláudia Ohana, Marcos Veras, Luis Lobianco, Mel Maia, Clara Moneke i Regiane Alves. Producentem jest Mariana Pinheiro, a reżyserem scenicznym José Luiz Villamarim.


Pierwszy odcinek "Za głosem serca" (Vai na fa) 16 pażdziernika o godz. 14:25 w TTV.
3385 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page