top of page

"Zapukaj do moich drzwi" od 15 listopada w WP

Telewizja WP zaprasza swoich widzów na jesienno-zimowe wieczory w towarzystwie bohaterów urokliwej telenoweli "Zapukaj do moich drzwi" (org. Sen Çal Kapımı), jednego z największych tureckich hitów ostatnich lat.

Idąc tropem konkurencji telewizja WP również postanowiła sięgnąć po turecki hit ostatnich lat. Wybrór padł na podbijająca świat lekką i romantyczną opowieść "Zapukaj do moich drzwi" (org. Sen Çal Kapımı) z Hande Erçel ("Czarna perła") i Keremem Bürsinem ("Smak zemsty") w rolach głównych. 161 odcinkowa produkcja zagości na antenie WP już od 15 listopada.Eda to bystra, piękna, młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje stypendium i Eda musi porzucić marzenia o studiach. Teraz tylko dwie rzeczy ją napędzają — miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata. Kiedy media błędnie łączą tych dwoje, Eda jest przerażona, bo Serkan uosabia te wszystkie cechy, których Eda nienawidzi: jest aroganckim, egocentrycznym maniakiem kontroli. On zaś, wykorzystując nieporozumienie, opracowuje plan wykorzystania Edy, by zemścić się na byłej dziewczynie, która go rzuciła i jest teraz zaręczona z innym mężczyzną. W zamian za przywrócenie stypendium, Eda ma udawać narzeczoną Serkana. Umowa potrwa tylko kilka miesięcy do ślubu jego byłej narzeczonej, ale udawanie dziewczyny najlepszej partii w Stambule okazuje się o wiele trudniejsze, niż wyobrażała sobie Eda. To, co miało być prostą transakcją, nie pozostaje proste na długo…Pierwsze dwa premierowe odcinki "Zapukaj do moich drzwi" na antenie telewizji WP w poniedziałek, 15 listopada, o godz. 19:50 i 20:50. W kolejnych dniach tylko jeden premierowy odcinek dziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 19:50.


Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w WP Pilot.


Zwiastun telenoweli:3237 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page