top of page

"Allá te espero" kolejną nowością Televisy

Televisa ogłosiła swoją kolejną propozycję na 2022 rok, którą będzie remake popularnej kolumbijskiej telenoweli. W rolach głównych czołowe gwiazdy Televisy ostatnich lat: Eva Cedeño, Gabriel Soto i Andres Palacios.

W ostatnich dnaich informowaliśmy o nowej wersji "Marii z przedmieścia", którą Televisa szykuje na przyszły rok. Nie jest to jednak jedyny remake, który widzowie w Meksyku zobaczą w niedalekiej przyszłości. Już w pażdzierniku wystartują bowiem zdjęcia do nowej wersji hitowej kolumbiskiej telenoweli "Allá te espero" (tłum. Poczekam tam na ciebie) z 2013 roku. Ogłoszono, że główne role zagrają w nich rozchwytywani aktorzy meksykańskiego giganta: Eva Cedeño ("Z miłości do dziecka"), Gabriel Soto ("Ukryta miłość") i Andres Palacios ("Uzurpatorka").Eva Cedeño zagra Abril Moreno, dziewczynę ze wsi, dumną ze swoich korzeni i kultury. Oddana swoim wartościom i przywiązaną do rodziny. Pomimo braku wykształćenia, jej intuicja i inteligencja prowadzą ją do celu.


Gabriel Soto zagra Maxa Stewarta, odnoszącego sukcesy, inteligentnego, surowego i zdyscyplinowanego inżyniera. Ciężko pracuje, ale zawsze uczciwie traktuje swoich pracowników.


Oprócz głównej pary w produkcji potwierdzono również udział Andrésa Palaciosa w roli Bruno Garcíi, człowieka pracowitego, przebiegłego i prostolinijnego. Jego obsesyjne pragnienie poprawy bytu doprowadzi go do angażowania się w podejrzane interesy.Telenowela oparta jest na oryginalnej historii Adriany Suárez i Osmara Gilardo. Adaptacją zajął się Juan Carlos Alcalá, a koadaptacją Fermín Zúñiga i Rosa Salazar. Za sreżyserię odpowiadają Sergio Cataño i Luis Eduardo Reyes.


Zdjęcia do nowej telenoweli powracajacej do Televisy producentki Angelli Nesmy ("Otchłań namiętności", "Za głosem serca") rozpoczną się w połowie października i będą rozgrywać się w malowniczym Zacatlán w stanie Puebla (Meksyk); oraz w San Antonio w Teksasie (USA).

922 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page