top of page

Coraz bliżej do premiery "Quererlo todo"

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Quererlo todo", najnowszej telenoweli Televisy z Michelle Renaud i Danilo Carrerą w rolach głównych.

Telenowela "Quererlo todo" (tłum. "Chcę wszystkiego") jest wielkim powrotem do Televisy producenta Ignacia Sady Madero, którego ostatnią telenowelą dla meksykańskiej wytwórni była "Światło twoich oczu" z 2018 roku. Wcześniej wyprodukował również inne emitowane w Polsce produkcje, jak "Virginia", "Ukryta miłość", "Po prostu Maria", czy "Przeklęta". Producent powraca do Televisy z kolejną klasyczną opowieścią, która będzie nową wersją argentyńskiej telenoweli "Herencia de amor".




"Wkrótce będziecie mogli poznać Valerię Fernández, kobietę, która przeszła tak wiele, że trudno jest ją poruszyć bzdurami, nie daje się wciągnąć w intrygi i nie boi się podążać za swoim instynktem" - napisała niedawno na Instagramie Renaud umieszczając zdjęcie swojej bohaterki.


Równie podekscytowany jest Danilo, który również zaczął promować telenowelę w swoich mediach społecznościowych, gdzie opublikował wideo, w którym chwali się pięknymi krajobrazami, którymi widzowie będą mogli się delektować zasiadając każdego popołudnia przed telewizorem. "9 listopada o 15:30 mamy umówione spotkanie, pojedziecie z nami do Rosario, bardzo pięknego miasta, w którym zakochacie się tak samo jak ja" - napisał ekwadorski aktor.



"Quererlo todo" opowiada historię Valerii Fernández (Renaud), która przez całe życie była dziewczyną Leonela Montesa (González), nigdy nie kwestionując swojej miłości do niego. Po śmierci ojca mężczyzny, bogatego właściciela ziemskiego, między spadkobiercami wybuchnie wojna o majątek. W środku tego zamieszania Valeria spotka Mateo Santosa, syna wykonawcy testamentu, dziewczyna zakocha się w jego szlachetności i pasji życia.

Valeria będzie musiała znaleźć siłę, by na nowo odkryć siebię z dala od cienia Leonela i dać sobie w ten sposób szansę na przeżycie prawdziwej, szczerej miłości u boku Mateo.


W telenoweli zobaczymy również plejadę meksykańskich aktorów, jak Eugenia Cauduro ("Otchłań namiętności") , Alejandro Tommasi ("Miłość jak tequila"), Alexis Ayala ("Grzesznica"), Scarlet Gruber ("Światło twoich oczu") i Víctor González ("Pasion Morena).


Zobacz trailer telenoweli:


785 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page