top of page

Coraz bliżej do premiery "Quererlo todo"

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Quererlo todo", najnowszej telenoweli Televisy z Michelle Renaud i Danilo Carrerą w rolach głównych.

Telenowela "Quererlo todo" (tłum. "Chcę wszystkiego") jest wielkim powrotem do Televisy producenta Ignacia Sady Madero, którego ostatnią telenowelą dla meksykańskiej wytwórni była "Światło twoich oczu" z 2018 roku. Wcześniej wyprodukował również inne emitowane w Polsce produkcje, jak "Virginia", "Ukryta miłość", "Po prostu Maria", czy "Przeklęta". Producent powraca do Televisy z kolejną klasyczną opowieścią, która będzie nową wersją argentyńskiej telenoweli "Herencia de amor".Zdjęcia do telenoweli ruszyły już kilka miesięcy temu i z powodu pandemii koronawirusa odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym. Główne role w produkcji grają Michelle Renaud ("Zbuntowani") i Danilo Carrera ("Grachi"), którzy również w życiu prywatnym są parą. Aktorzy poznali się w 2018 rok na planie telenoweli "Hijas de la luna", to właśnie wtedy narodziła się ich miłość.


"Wkrótce będziecie mogli poznać Valerię Fernández, kobietę, która przeszła tak wiele, że trudno jest ją poruszyć bzdurami, nie daje się wciągnąć w intrygi i nie boi się podążać za swoim instynktem" - napisała niedawno na Instagramie Renaud umieszczając zdjęcie swojej bohaterki.


Równie podekscytowany jest Danilo, który również zaczął promować telenowelę w swoich mediach społecznościowych, gdzie opublikował wideo, w którym chwali się pięknymi krajobrazami, którymi widzowie będą mogli się delektować zasiadając każdego popołudnia przed telewizorem. "9 listopada o 15:30 mamy umówione spotkanie, pojedziecie z na