top of page

"Drogocenna perła" – Manfred usiłuje zabić Franza

W odcinkach 50-54. telenoweli "Drogocenna perła": Toni dowiaduje się, że Gaia przeżyła wojnę. Franz uświadamia sobie, że Manfred chce skrzywdzić jego rodzinę. Emisja od 27 listopada do 1 grudnia 2023 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 50:

Manfred chce na siłę pocałować Amelię. Ratuje ją dopiero przybycie Tempy. Mundo i Yolanda przebywają w więzieniu po tym, jak zostali przyłapani na cudzołóstwie. Venceslau żąda od Ernesta uwolnienia córki. Manfred przygotowuje włamanie do sklepu jubilerskiego Hauserów i rekrutuje Décio.

Emisja w poniedziałek 27 listopada o godz. 16:50 )21:25) w Novelas+


Odcinek 51:

Gaia pojawia się ponownie, co powoduje zamęt w umyśle Hildy. Toni oznajmia Gai, że ożenił się ponownie, ona nie przyjmuje tego dobrze. Franz w końcu zdaje sobie sprawę, że Manfred chce skrzywdzić jego i jego rodzinę.

Emisja we wtorek 28 listopada o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 52:

Viktor zdaje sobie sprawę z defraudacji Manfreda w firmach rodziny Hauser. Yolanda otrzymuje wyrok za cudzołóstwo.

Emisja w środę 29 listopada o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 53:

Manfred próbuje przejechać Franza samochodem. Zszokowany biegnie do ojca, któremu opowiada całą historię. Franz jest jednak rozczarowany, gdy Ernest broni Manfreda, twierdząc, że jest to nieporozumienie. Gaia mówi Hildzie, że zamierza walczyć o odzyskanie Toniego.

Emisja w czawartek 30 listopada o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 54:

Gaia prosi Toniego, aby priorytetem było dla niego odnalezienie ich syna. Aurora postanawia spłatać Décio kolejnego figla. Silvii udaje się spotkać Salvadora i prosi go o pomoc w oczyszczeniu dobrego imienia jej ojca.

Emisja w piątek 1 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
388 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page