top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 36: "Zabiorę ci wszystko"

W 36. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara ostrzega Juana, że będzie walczyć o hacjendę i przewodnictwo w firmie. Julieta odkrywa romans Deborah i Prospera. Emisja 8 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 36:


Dante informuje Julietę, że kochankiem Déborah jest Próspero. W obliczu tej wiadomości Julieta postanawia skonfrontować się z Déborah. Lucas wyznaje Mateo, że ma brata krwi. Sara zaczyna podejmować decyzje dotyczące przyszłości hacjendy.


Brayan wchodzi do rodziny Millán, gdzie zaskakuje wszystkich swoim zachowaniem. Sara mówi Juanowi, że czuje się zdradzona tym, co zrobił. Zapewnia, że pozostanie na hacjendzie i daje ostrzeżenie Juanowi. Déborah zastaje Próspero na hacjendzie i całuje go. Nakrywa ich Julieta.

Emisja w poniedziałek 8 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
3883 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page