top of page

"Królowa jednej nocy" w wersji Televisy

Televisa przygotowuje meksykańską adaptację tureckiej telenoweli "Królowa jednej nocy" (oryg. "Genecin Kraliçese"). Za produkcję będzie odpowiadać Carmen Armendáriz, twórczyni najnowszego remaku "Pauliny".

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, Televisa podpisała ekskluzywny kontrakt, który uprawnia do lokalnej adaptacji wielu tureckich telenowel dystrybuowanych przez Inter Medya. Pierwszą, która doczeka się już wkrótce emisji na antenie stacji Las Estrellas będzie "Imperio de mentiras" (remake "Kara para ask") z Angelique Boyer.


Kolejna adaptacja tureckiej telenoweli trafi w ręce Carmen Armendáriz, producentki nowej wersji "Pauliny" (oryg. La usurpadora). Weźmie ona na warsztat adaptację tureckiej telenoweli "Gecenin Kraliçesi", znanej w polsce pod tytułem "Królowa jednej nocy". Produkcja powstała w 2016 roku i również wtedy trafiła na ekrany TVP1.


Akcja serialu rozgrywa się w czasach współczesnych i opowiada o Azizie, bogatym biznesmenie, który mieszka razem z rodziną w luksusowej rezydencji w Stambule. Po śmierci żony całe swoje życie postanawia poświęcić córce Esrze. W rezydencji mieszka również Kartal, który został adoptowany i wychowany przez rodzinę jak prawdziwy syn. Z czasem Kartal stał się prawą ręka Aziza i poślubił Esrę. Sprawia to, że Mert – rodzony syn Aziza jest o niego zazdrosny. W czasie jednej z biznesowych podróży Kartal trafia do miejscowości Grasse w południowej Francji, gdzie poznaje młodszą o kilkanaście lat dziewczynę imieniem Selin, Francuzkę, która ma tureckie korzenie. Mężczyzna zakochuje się w niej i razem spędzają romantyczny wieczór, a także przeżywają swój pierwszy pocałunek nad morzem o wschodzie słońca. Po krótkim romansie Kartal wraca do żony. Selin przyjeżdża do Turcji po kilku latach, gdzie spotyka na swojej drodze Aziza i poznaje jego rodzinę, do której należy również Kartal.


Pierwotnie Televisa zapowiadała tę produkcję pod tytułem "Juego de traiciones", obecnie mówi się o roboczym jeszcze tytule "Te acuerdas de mi". Pierwszymi potwierdzonymi aktorami w obsadzie są Gabriel Soto i Ana Layevska, którzy pracowali już razem w 2008 roku na planie telenoweli "Rywalka od serca". Spekuluje się, że do obsady jako główna bohaterka może dołączyć Sandra Echeverría.

439 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page