top of page

"Rubí" – Odcinek 112: Prawdziwi winni

W 112. odcinku telenoweli "Rubi": Autopsja wykazuje w krwi Héctora środek zapobiegający krzepliwości. Podejrzenia padają na Alejandra, ale winnymi są Lucio i Bermudez. Emisja 7 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 112:


Donia Lola nadal robi wszystko, by doprowadzić Onesimo do ołtarza. Paco i Lorena rozstają się. Przeprowadzona po śmierci Héctora autopsja wykazuje w jego krwi środek zapobiegający krzepliwości. Podejrzenia padają na Alejandra. Jego motywem miałaby być zemsta za śmierć jego dziecka, do której miał doprowadzić Héctor. Za popełnienie zbrodni lekarzowi grozi kara do 45 lat pozbawienia wolności. Zmarły cały majatek pozostawił żonie, czym wszyscy są oburzeni.Prawdziwymi sprawcami śmierci Héctora okazują się Lucio i Bermudez.


Emisja w piątek 7 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
5009 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page