top of page

Silvia Navarro opuszcza Televisę

Według doniesień meksykańskich dziennikarzy aktorka rozstaje się z meksykańskim gigantem telewizyjnym, aby zagrać u boku Jacqueline Bracamontes i Flavia Mediny w najnowszym projekcie Telemundo.

Prawdziwa bomba w świecie telenowel! Według doniesień dziennikarza Juana José Origela w rubryce "Vida y milagros" na łamach magazynu "El Sol de México", aktorka Silvia Navarro ("Kiedy się zakocham") została właśnie najnowszym nabytkiem amerykańskiej sieci telewizyjnej Telemundo.


Aktorka, którą przymierzano do głównej roli w "La Mexicana y el güero" - najnowszej telenoweli Nicandro Díaza dla Televisy, ostatecznie nie doszła do porozumienia z producentem, a w tytułową "meksykankę" wcieli się Itati Cantoral ("Maria z przedmieścia") i to ona stworzy miłosny duet z Juanem Solerem ("Królowa serc").


Navarro postanowiła podążać innymi ścieżkami na drodze swojej kariery zawodowej i wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowana przez telewizję Telemundo w nowej produkcji, gdzie wystąpi u boku Flavia Mediny ("Nieposkromiona miłość") i Jacqueline Bracamontes ("Zaklęta miłość"). Według Origela aktorka bierze udział w próbnych zdjęciach do nowego projektu, w którym zagra postać o imieniu Lola, kobiety znajdującej się w punkcie zwrotnym swojego życia.


Silvia i Flavio prywatnie są dobrymi przyjaciółmi. Pracowali już razem na planie telenoweli "Nieposkromiona miłość".

Ostatnią telenowelą Navarro była "Caer en tentación" Giselle González z 2018 roku. Wszechstronna ktorka dołączyła do rodziny Televisy w 2008 roku, gdy przyjęła rolę w "Mañana es para siempre". Później przyszły takie tytuły, jak "Kiedy się zakocham", "Nieposkromiona miłość", "Mi corazon es tuyo" i "La candidata". Początki jej udanej kariery miały miejsce w TV Azteca, gdzie zaczęła grać od 1998 roku występując w takich produkcjach jak "Perła", "Ulica zakochanych", "Catalina i Sebastian" czy "Kiedy będziesz moja".

1304 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page