top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 7: Szczera skrucha

W 7. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Max podąża za Marią i przeprasza za to, że ją okłamał. Milagros pomaga Nati znaleźć bratnią duszę. Antonieta prosi Marię, aby zostawiła Maxa, ponieważ będzie bardzo cierpieć. Emisja 5 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 7:


Podczas prób na wybiegu Maria Desamparada zauważa chłopaka, który stara się o jej względy. Dowiaduje się, że wbrew temu co jej powiedział, chłopak nie ma na imię Fabian, ale Maximiliano i że jest to syn Victorii. Antonieta chwali Marię, ale nie uszła jej uwadze reakcja dziewczyny na widok Maximiliana. Mówi Marii, że to wspaniały chłopak, ale jeśli chce oszczędzić sobie cierpienia powinna trzymać się od niego z daleka.


Maximiliano rozmawia z Fabianem o Marii. Fernanda kłóci się z matką w jej gabinecie. Gdy wchodzi Maria, Fernanda obraża ją i drwi z jej imienia. Maria wyjaśnia, że takie imię nadano jej w sierocińcu. Fernanda wypomina matce, że sama była sierotą i wychowywała ją matka chrzestna. Na korytarzu po kolejnych zaczepkach Fernandy Maria radzi jej by zaczęła doceniać bliskich, bo nie ma pojęcia jak to jest wychowywać się bez miłości matki. Fernanda wraca do gabinetu i przeprasza matkę za swoje zachowanie.Maximiliano znajduje Marię i przeprasza, że ją okłamał. Dziewczyna nie chce go więcej widzieć. Maximiliano jedzie za autobusem, do którego wsiadła Maria Desamparada. Krzyczy i błaga ją o wybaczenie. Gdy dziewczyna daje mu drugą szansę, Maximiliano próbuje ją uwieść.


Emisja we wtorek 5 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page