top of page

William Levy w nowej telenoweli Telemundo

Telewizja Telemundo ogłosiła dziś rano swoje nowe projekty na lata 2020/2021. Wśród nich znajdują się takie tytuły, jak remake "Café, con aroma de mujer" z Williamem Levym i Carmen Villalobos w rolach głównych.

Podczas porannego eventu, amerykańska telewizja Telemundo ujawniła produkcje, które zaprezentuje swoim widzom w latach 2020-2021. Wśród nich znajdą się takie tytuły jak "Café, con aroma de mujer" z Williamem Levy'm ("Triumf miłości") i Carmen Villalobos ("Moje serce bije dla Loli"), nowa wersja "Gdzie jest Elisa?", narkotykowa seria "Malverde" z Fernendem Colungą "("Esmeralda") oraz kolejne sezony dobrze już znanych produkcji "Enemigo intimo" i "Falsa Identidad".


Poznajcie szczegóły nowych propozycji Telemundo:


"CAFE, CON AROMA DE MUJER"

W pierwowzorze z 1994 roku główne role zagrali Guy Ecker i Margarira Rosa de Francisco / fot. RCN Television

Telenowela będzie nową wersją hitowej kolumbijskiej telenoweli "Café, con aroma de mujer", która doczekała się już dwóch równie popularnych remaków. Mowa o dobrze znanych polskim widzom telenowelach "Kiedy będziesz moja" (2001) i "Miłość jak tequila" (2007). Tym razem w głównych rolach zobaczymy uwielbianego przez widzów na całym świecie Williama Levy'ego ("Triumf miłości") i piękną Carmen Villalobos ("Moje serce bije dla Loli"). Zdjęcia do telenoweli powstawać będą w Kolumbii, a jej współproducentem będzie telewizja RCN. Początkowo do roli głównego amanta przymierzano Daniela Arenasa ("Dzikie serce").


Będzie to już druga w ciągu ostatnich lat kolumbijska telenowela remakowana przez wytwórnię Telemundo. W 2019 roku stacja wyprodukowała i emitowała "Betty en NY", czyli nową wersję "Brzyduli" ("Yo soy Betty, la fea"), której oryginalnym producentem i scenarzystą również byli telewizja RCN i Fernando Gaitan.


"Café, con aroma de mujer" opowiada historię pięknej i młodej Gavioty, która wraz z matką, jako pracownice sezonowe przybywają na plantację kawy rodziny Vallejo. Pomiędzy Gaviotą, a dziedzicem fortuny Sebastianem rodzi się wielkie uczucie, na drodze, którego stanie rodzina mężczyzny.


"MALVERDE: EL SANTO PATRÓN"

Fernando Colunga podczas podpisywania kontraktu na udział w przyszłych telenowelach / fot. Telemundo

Fernando Colunga, odwieczny amant meksykańskich telenowel, zmienił barwy na Telemundo. Aktor już kilka miesięcy temu został nowym nabytkiem amerykańskiej wytwórni Telemundo Global Studios, w której zagra główą rolę tytułowego "Malverde". Będzie to opowieść o otaczanym czcią i wyniesionym do rangi nirmal "świętego", słynnego meksykańskiego barona narkotykowego. Dla Fernanda Colungi będzie to pierwsza rola w produkcji typu 'narco'.


"BUSCANDO A FRIDA"

Telemundo już po raz drugi sięga po ten chilijski scenariusz / fot. TVN Chile

Dziesieć lat po zakończeniu emisji "Gdzie jest Elisa?", Telemundo ogłasza nową wersję chilijskiej fabuły, ale tym razem pod tytułem "Buscando a Frida". Serial opowiada o wydarzeniach z życia bogatej rodziny Pons, po zniknięciu ich 16-letniej córki w noc urodzin głowy rodu. Zniknięcie młodej kobiety będzie jedynie początkiem serii objawień i tajemnic, które wyjdą na jaw, demaskując mit o pozornej idealności tej rodziny. Za produkcję telenoweli odpowiedzialny będzie również oddział Telemundo Global Studios.

4247 wyświetleń0 komentarzy

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page