top of page

Znamy meksykańską "Królową jednej nocy"

Aktorka Fátima Molina zagra główną rolę u boku przystojnego Gabriela Soto w "Te acuerdas de mi", meksykańskim remaku hitowej "Królowej jednej nocy".

Fátima Molina (La Doña) i Gabriel Soto ("Ukryta miłość") zagrają główne role w "Te acuerdas de mi", potwierdziła telewizji Las Estrellas producentka Carmen Armendáriz. Nowa telenowela Televisy będzie meksykańską wersją tureckiej "Królowej jednej nocy".Dla Fatimy będzie to debiut w Televisie, dotychczas występowała w kinie i serialach. W ekskluzywnym wywiadzie producentka zdradziła, w jaki sposób młodej gwiazdce udało się zdobyć główna rolę w tej zapowiadanej na pełną intryg, romansu i oszustwa historii.


"Jest świetną aktorką, jest bardzo dobra w swojej pracy, a także ma wygląd, który bardzo mi odpowiada. Posiada niesamowitą chęć do pracy". Armendáriz zdradziła, że Fatima miała już pierwsze próby kamerowe z Gabrielem Soto. "Zawsze musimy sprawdzić, jak aktorzy pasują do siebie, jak razem wyglądają, czy jest między nimi chemia, bo to widać na ekranie" - dodała producentka.


Najważniejszym dotychczas projektem w karierze Fatimy jest film fabularny "Sueño en otro idioma" z 2017 roku, który przyniósł jej nominację do nagrody Ariel, jednej z najważniejszych nagród filmowych w Meksyku, wręczanych przez tamtejszą Akademię Sztuk i Nauk Kinematograficznych.


W obsadzie "Te acuerdas de mi" potwierdzono również nazwiska, takich aktorów jak Guillermo García Cantú ("Zdradzona miłość"), Ana Layevska ("Duch Eleny"), Juan Carlos Barreto ("Za głosem serca") i Alejandro de la Madrid ("Miłosny nokaut").


Zdjęcia do telenoweli rozpoczną się na początku września. Premiera na antenie Las Estrellas będzie mieć miejsce pod koniec roku w paśmie o godz. 21:30, gdzie zastąpi "Imperio de mentiras" z Angelique Boyer.

453 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page