top of page

"Drogocenna perła" – Manfred popada w obłęd po zobaczeniu Silvii

W odcinkach 80-84. telenoweli "Drogocenna perła": Manfred dostrzega na ulicy Silvię i wydaje mu się, że widzi ducha. Hila cierpi widząc Toniego i Gaię razem. Emisja w dniach od 8 do 12 stycznia 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 80:

Ernestowi udaje się uciec Manfredowi i spieszy do Amelii, aby wyjawić rodzinie całą prawdę. Pérla mówi Viktorowi, że Sílvia żyje. Manfred widzi Ernesta wchodzącego do kamienicy. Gaia zwierza się Fabricio ze swojego pragnienia powrotu do męża. On ostrzega ją przed ryzykiem złamania serca, ponieważ Toni kocha już inną, Hildę. Ernest wyznaje swoim dzieciom, że jest winny śmierci Catariny.

Emisja w poniedziałek 8 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 81:

Policja nadal szuka Franza. Manfred wątpi w Ernesta i nadal go szpieguje. Grozi Hauserowi, że go zabije jeśli nie będzie posłuszny. Franz wyznaje Hildzie i Victorowi, że ich ojciec jest mordercą ich matki. Ernest prosi swoje dzieci o przebaczenie, które są zszokowane tą historią. Manfred mówi policjantowi, że Franz jest w kamienicy.

Emisja we wtorek 9 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 82:

Małżeństwo Valtera i Laury przechodzi coraz większy kryzys. Silvia przypomina sobie rezydencję Hauserów. Manfred dostrzega ją na ulicy i wydaje mu się, że widzi ducha.

Emisja w środę 10 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 83:

Hilda cierpi widząc razem Toniego i Gaię. Laura i Arthur postanawiają wspólnie stawić czoła próbom, które ich czekają.

Emisja w czwartek 11 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 84:

Po zobaczeniu Silvii strach Manfreda przed nawiedzaniem go przez jej ducha staje się coraz bardziej paranoiczny. Jego obsesja na punkcie Amelii zaczyna doprowadzać go do szaleństwa, ku wielkiemu przerażeniu Gertrudy.

Emisja w piątek 12 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
836 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page