top of page
rubi_inicial.jpg

ODCINKI

Rubi

Rubi
Wyszukaj film...
"Rubí" - czołówka

"Rubí" - czołówka

01:39
Odtwórz Wideo

INFO

Kraj produkcji: Meksyk

Rok produkcji: 2019

Wytwórnia: Televisa

Obsada: Camila Sodi, José Ron, Kimberly dos Ramos, Rodrigo Guirao, Ela Velden, Tania Lizardo, Marcus Ornellas, Lisardo, Alejandra Espinoza, Henry Zakka, Mayrín Villanueva, Alfredo Gatica i inni.

Opis: Młoda dziennikarka o imieniu Carla przekonuje Rubí, tajemniczą kobietę mieszkającą w odosobnionej, spowitej tejemnicą rezydencji, aby opowiedziała historię swojego życia oraz wyznała dlaczego z własnej woli odizolowała się od świata zewnętrznego. Dowiaduje się, że była ona kiedyś dziewczyną z biednego domu, zdetrminowaną do użycia swojej imponującej urody i kobiecych sztuczek, by uciec od nędzy, niedbając przy tym, czy nie wyrządzi krzywdy niewinnym ludziom.

BOHATEROWIE

MV5BNjI3ODNhZjMtN2E0Ny00ZjA4LWJkZjktYWMy

Camila Sodi

Rubí

Jej piękno graniczy z nieprzyzwoitością. Już na bardzo wczesnym etapie życia odkryła, jak bardzo ekscytują ją pieniądze, wtedy zrozumiała,

że sława jest jeszcze bardziej uzależniając. Wreszcie odkrywa, że władza jest szczytem jej marzeń. Rubí gardzi swoim pochodzeniem i biedą. Pozbawiona szacunku

i prowokująca. Inteligentna i niezwykle ambitna.

kimberly_personajes.jpg

Kimberly dos Ramos

Maribel

Nie jest w stanie nikogo skrzywdzić. Wiele lat temu miał wypadek samochodowy, który nieodwracalnie uszkodził jej nogę. Przez długi czas odczuwała piętno niepełnosprawności. Po wypadku długo nie potrafiła się zakochać. Czuje, że wszyscy okazują jej litością i nienawidzi tego uczucia.

ela_personajes.jpg

Ela Veldan

Carla

Dziennikarka o niezwykłej inteligencji. Zdecydował,

że historia Rubi będzie najlepszym reportażem jej życia. Ma obsesję na punkcie swojej sprawy.

joseron_personaje.jpg

José Ron

Alejandro

Jest błyskotliwym, metodycznym i dobrym człowiekiem. Zwykle wierzy w ludzi i przyjaźń, dlatego zdrada Héctora zrani go tak bardzo, a tym bardziej Rubi, która stanie się najbardziej toksyczną historią, jaką kiedykolwiek przeżył.

rodrigo_guirao_personajes.jpg

Rodrigu Guirao

Héctor

Jest bogatym młodym mężczyzną, który zarobił fortunę na projektowaniu domw dla milionerów. Zawsze miał szczęście z kobietami, ale teraz szuka bratniej duszy, aby osiąść, założyć dom i mieć dzieci. Sądzi, że może to osiągnąć dzięki Maribel. Chlubi się znajomością ludzkiej osobowości, chociaż późniejsze życie pokaże mu, że daleko mu do takiej wiedzy. Zwłaszcza, gdy natrafia na ambicje Rubi.

tanializardo_rubi_vod.jpg

Tania Lizardo

Cristina

Jest starszą siostrą Rubi. Cristina pomogła matce zbudować dom bez męskiego wsparcia. Część młodości poświęciła, ponieważ bardzo wcześnie musiała pójść do pracy i porzucić szkołę. Kiedy urodziła się Rubí, poświęciła się z taką samą troską jak jej matka, aby dać jej najlepsze możliwości, by odniosła sukces w niesprzyjającym i wrogim świecie.

Ostatnio dodane

bottom of page